Sprej za zatamljivaje stakala! Postoji li to ?

Sprej za zatamljivaje stakala! Postoji li to ?

Član
Pozdrav, posto sam citao da sad mijenjaju folijama neke sprejeve za tamnjenje stakala na autu pa me interesuje ima li neko iskustva sa tim i ustvari kakav je to sprej i dje moze da se nabavi.

Pozdrav drugovi ..........
 
Član
tokolosh je napisao(la):
nikad cuo a i ne razumijem kako mislis?

Ovako, danas sam bio kod decka koji tami stakla i on mi je isti rekao da postoji neki sprej koji se koristi sad umjesto folija za tamljenje stakala, kaze da se zove sprej PILOT i da izgleda kao folija sa unutrasnje strane se vidi apolje a sa spoljne se ne vidi ista unutra. E sad me interesuje kakav je to sprej za stakla, koliko kosta. Ja sam malo googlao i nasao da stvarno postoji neki ga hvale neki kude.
 
Član
Nemoguce ti je to sprejom nanijet da bude konstatnsta tamnoca zanci negdje malo vise prsnes i tamnije odma i kad gledas iznutra dodje ti ko fleka neka :icon_rolleyes:

Znaci lovacke price :D to prakticno dodje transparentni crni sprej al nemoguce je to odradit na vecoj povrsini a da OK izgleda ,stopovi su povrsinom manji i nije problem njih uradit al staklo :icon_confused:

Jos ak ga proizvodi pilot ovaj sto radi chuning detalje za auto koji se prodaju u bingu i FIS-u e onda je belim kvalitet :D:lol:

A i ovi kad zaustave boli njeg cime si zatamnio il je folija il nes 3 ak je tamno zna se sta slijedi :D
 
adi187 je napisao(la):
Nemoguce ti je to sprejom nanijet da bude konstatnsta tamnoca zanci negdje malo vise prsnes i tamnije odma i kad gledas iznutra dodje ti ko fleka neka :icon_rolleyes:

Znaci lovacke price :D to prakticno dodje transparentni crni sprej al nemoguce je to odradit na vecoj povrsini a da OK izgleda ,stopovi su povrsinom manji i nije problem njih uradit al staklo :icon_confused:

Jos ak ga proizvodi pilot ovaj sto radi chuning detalje za auto koji se prodaju u bingu i FIS-u e onda je belim kvalitet :D:lol:

A i ovi kad zaustave boli njeg cime si zatamnio il je folija il nes 3 ak je tamno zna se sta slijedi :D

Slijedi tehnicki na koga je bolje ne otici i platiti 40km, nego sto sma ja budala otisao, a oni mi napisali da imam totalno neispravno auto pa kazna skoro 500km :lol:, ali su se onda ispravili pa je dosla na 100km. samo jos je nema, valjda nece ni stici, nadam se:lol::lol::lol:
 
Član
neznam bas za sprej,kao sto neke rece skoro pa nemoguce sprejem nanijet da bude isto,gledao sam tamnjenje staklo sprejem s vana unutra kad se gleda perfekcija,a iznutra boze me sacuvaj kako izgleda :icon_biggrin:
 
Član
sječam se da je jednom na forumu neko postavljao video sa youtubea da uzme neku ko gumicu i sa tim samo nanese na far boju, super ispadne
 
Top