sprej za tkaninu

sprej za tkaninu

Legend
pozdrav svima
interesuje me jeste li ikad farbali tkaninu (npr tapacirung, podni tepih, zadnju policu ili sl)

koji sprej..

trenutno je sve ovo gore napisano u nekoj ruznoj sivoj boji, pa sam prvenstveno mislio ofarbati podni tepih, pa da vidim vase misljenje o istom ?
 
Legend
oko toga sam se dugo raspitivao , ganjao na milion mjesta , po prodavnicama lakova,....svakako nekako ali kod nas nista konkretno za tkanine/platna namjenski nisam nasao .....

ali vec van BiH ,..... pogledaj malo

http://cgi.ebay.at/Impragnier-Spray-3-x-400ml-Nano-Textil-Versiegelung-/360281832703?cmd=ViewItem&pt=DE_Sport_Camping_Outdoor_Zelte&hash=item53e2787cff


a evo i ameri to i pokazu

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/K9sgJT12cNk&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/K9sgJT12cNk&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
druze imas anilinske boje za tkaninu to ti je najbolje a to za sprej treba bit malo bolji majstor da bi ispalo dobro...
 
Početnik
ja znam da imaju kesice sa bojom za farbanje tkanina ali se koriste npr. kad hoces da ofarbas majicu ili neki odjevni predmet, pa ih potopis u lavorcic i naspes tu boju i to je to...vjerovatno bi moglo ako imas neko bure da probas...
pozz
 
Član
ja sam jednom na golfu farbao zadnju policu jer je bila siva a ostalo crno
tako da sam koristio obicni mat crni sprej, jest da sam dosta puta morao preci ali na kraju je ispalo OK
 
Član
i ja sam farbao komplet tapacirunge na vratima na golfu 2 sa mat crnim, a bili su plavi, nije lose ispalo..samo nekako sad vise kupi prasinu :icon_rolleyes:
 
Član
Nakon farbanja to postane sve nekako kruto i nemoguce je skinuti prasinu i prljavstinu pogotovo na crnojboji pricam iz iskustva jer sam farbao zadnju policu u crno na yugu i na pocetku je odlicno ispalo ali stanje je sve gore....

Naj pametnije bi bilo nakon farbanja preci malo bezbojnim lakomda ga zastiti od prljavstine ali to onda vec postaje plastika :/
 
Legend
nije akril ili nitro lak namijenjen za ovakve stvari,....ljustri se kad trljas rukom isl,eto vec je neko napisao kupi prasinu isl....mislim moze posluziti , ali nije TO TO .Kazem dugo sam trazio , eto bar ovdje kod mene u blizini nista nema bas namijenjeno za platno , najbolje ako imas nekog vani da ti kupi ovo sa ebay-a i nemas sebi sta razbijati glavu,a nije ni skupo
 
.nOKe je napisao(la):
pozdrav svima
interesuje me jeste li ikad farbali tkaninu (npr tapacirung, podni tepih, zadnju policu ili sl)

koji sprej..

trenutno je sve ovo gore napisano u nekoj ruznoj sivoj boji, pa sam prvenstveno mislio ofarbati podni tepih, pa da vidim vase misljenje o istom ?

Jarane imas u Merkuru na stupu sprej(farba)ABRO,mislim da je on proizvodjac,za tkaninu,znaci za presvlake,tapacirunge,tepih,u vise boja,vidio sam da ima crna,plava,crvena,siva,zelena,kosta oko 10KM,pa pogledaj tamo
 
Član
da ne otvaram novu temu , i ja kontam da ofarbam tepih u autu. pa jel neko uspio sta konkretno da kupim ??
 
Top