sprej za stopke???

sprej za stopke???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi nesto mi pade na pamet da li se tim sprejem za stopke moze zatamniti sajba.Ne mislim citava nego da napravim kao traku na vrhu sajbe ono sto fabricki dodje na automobilima zatamnjeno.Nadam se da razumijete na sta mislim.Da li bi moglo???
 
Početnik
kupi foliju i zalijepi gdje hoces kako hoces, kako ces lak na sajbu, treba ti pripreme 100 godina da to uhvati, a i kolko bi ostalo takvo pitanje je!
 
Legend
zmayich je napisao(la):
kupi foliju i zalijepi gdje hoces kako hoces, kako ces lak na sajbu, treba ti pripreme 100 godina da to uhvati, a i kolko bi ostalo takvo pitanje je!

da, imas onu neprovidnu foliju i nju stavis i bice odlicno, nebi nista valjalo da farbas ;)
 
Član
moj stari je farbo na fiesti koju je radio gornji dio sajbe jer je bila malo napukla poslije se to nije vidilo nista napuknuce a i ostala je farba i dan danas a farbano prije 7/8 godina
 
Član
Imas folkiju za kupit bas za to kosta nekih 5-8 KM i na noj ti je uradjen i prelaz od svjetlikg do tamnijeg prema vrhu sajbe nalijepis i to je to!
 
Član
ja sam sa transparentnim sprejem ofrabao farove za maglu na golfu 2 ne moze se skinuti jedino uljanim razredjivacem.... a staklo je pa eto vidi.... pozzzz
 
Član
ma kakav sprej...i farbanje sajbe.. od toga nema nista i ruzno bi bilo.....kao sto su ti gore svi rekli...kupis traku cak i u boji auta ima da uzmes i zalijepis koliko ti volja...;)
 
Član
i ja se slazem da kupis traku ali moze i sprejem ali to ti je zahebancija onako uzmes fino odlijepis zalijepis i gotova prica
pozz
 
Član
Got2b je napisao(la):
ma kakav sprej...i farbanje sajbe.. od toga nema nista i ruzno bi bilo.....kao sto su ti gore svi rekli...kupis traku cak i u boji auta ima da uzmes i zalijepis koliko ti volja...;)

Treba meni u boji auta... ne za naprijed... već nazad...

Gdje ima da kupim, da mogu probrat u boji auta... :S il imaju klasične... recimo crne, sive, plave i sl... il' se može baš ubost boja koja ti treba... ?

hvala unaprijed.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top