sportec-rs700-audi-rs6-sa-700-konja!!!!!!!!!!

sportec-rs700-audi-rs6-sa-700-konja!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sportec-rs700-audi-rs6.jpg

Nakon što su prošle godine na tržište izbacili svoju preradu ionako ekstremnog Audija RS6 Avant (sa 650 umesto fabričkih 580KS), ljudi iz tjuning kompanije Sportec su iskoristili ovogodišnji Salon automobila u Ženevi da prikažu još jači RS6, ovaj put u verziji limuzine.

Tako novi RS700 (kako je zvanično nazvana ova kreacija) iz 5,0 litarskog V10 Biturbo benzinca sada izvlači svih 515kW/700KS (između ostalog, zahvaljujući reprogramiranoj elektronskoj kontrolnoj jedinici motora i novom sportskom izduvnom sistemu), umesto serijskih 426kW/580KS.

Time je dobijeno bolje ubrzanje od 0 do 100 km/h, koje sada iznosi samo 4 sekunde (do 200 km/h mu treba 12 sekundi), kao i veća maksimalna brzina od 310 km/h.
sportec-rs700-audi-rs6-2.jpg

Sportec kupcima za RS700 inače nudi i spušteno ogibljenje (za 30 mm), body kit od karbon fibera (prednji spojler, zadnji difuzor), aluminijumske detalje u unutrašnjosti i set novih Sportec Mono/10 aluminijumskih točkova od 22 inča.

Ovo je mašina!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
eeee ovo je vec limuzina draaamaaa....stvarno je perfekcija...og1..bizi budalo jedna...pa zar ti treba sta vise od ovog...joooj...:icon_eek:
 
Član
vec sam rekao, samo sam ovo cekao da neko postavi reko li ja da ce biti zvijer muhahahah kako je samo dobar :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top