"Spaljivanje guma" a la Mercedes B55

"Spaljivanje guma" a la Mercedes B55

Član
1294150685_01-b55.jpg



Pisali smo pre nekog vremena o tome kako su u Mercedesovoj fabrici u Rastattu, mladi pripravnici su od direktora fabrike Petera Wespa dobili zadatak da u Mercedes B klase "uguraju" veliki motor, da bi se proverili svi aspekti takve kombinacije

1294150686_02-b55.jpg


Kako je rečeno, tako je i urađeno, a rezultat je Mercedes B55 - 5,5 litarski V8 motor od 385 KS i 530 Nm obrtnog momenta u Mercedesu B klase! Preformanse su ostale nepoznanica, ali smo "zdravorazumski" pretpostavili da B55 ide "kao sam đavo". Sada imamo i dokaz za to - objavljen je snimak kako B55 "spaljuje gume". Nama je i sama "pesma" V8 motora bila dovoljna da uživamo.

1294150686_06-b55.jpg


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a22HsB6hJ-A&feature=player_embedded[/video]
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Zvuk je za 10!Izgledom me i nije nesto odusevio!

sta te ima odusevljavat kad je obicna B klasa. nisu ljudi nista ni doradjivali... kao sto je tamo neko na piku napisao "vuk u jagnjecoj kozi" :cool:
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Zvuk je za 10!Izgledom me i nije nesto odusevio!

...samo zamisli na semaforu sretnes nakvu MILF-achu u ovom Meckanu i kontas aj zbarit cu kuju sa svojim 535i BMW-om i onda ostanes sokiran koda si otkrio da ti je Ekrem Jevric bioloski babo :lol::lol::lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Zvuk je za 10!Izgledom me i nije nesto odusevio!

...samo zamisli na semaforu sretnes nakvu MILF-achu u ovom Meckanu i kontas aj zbarit cu kuju sa svojim 535i BMW-om i onda ostanes sokiran koda si otkrio da ti je Ekrem Jevric bioloski babo :lol::lol::lol:

:lol: :lol:
 
Top