spajanje mobitela i PC-a

spajanje mobitela i PC-a

Imam problem sa spajanjem mob-a i PC-a , kad kabal ukljucim u komp , ocita novi hardware ali ga ne instalira korektno , ne znam sta je u pitanju , u pitanju je Samsung E900 :icon_question:
 
imam isti problem na svom pc jednostavno se zaglupio registry od pc i ostane mob na pola instaliran tj bude u device manageru upitnik a neda mi se sistem novi raditi probao sam uninstal svih usb ali problem i dalje prisutan dok se ne formatira hdd ja mislim da nema rjesenja
 
u prevodu : postoji problem prilikom instaliranja novog hardware-a "

i to mi je samo jednom izbacilo , drugi put kad sam ukljucio , nista se nije desavalo , samo se cuje onaj zvuk da je prikljucen USB , i na mobu isto tako pise da je spojen USB , medjutim u program Samsung PC Studio kad udjem , odaberem nacin spajanja , nece da spoji :/
 
Član
imas li memory card? ako nemas skini http://www.brothersoft.com/samsung-pc-studio-78015.html pa ces moci prebacivati

nek obrisu post kasno napisao
 
Član
prvo izbrisi sve sa kompa sto je od samsunga.. znaci:

Samsung CDMA Modem driver set
Samsung Mobile phone USB driver software
Samsung mobile USB Modem 1.0 software
Samsung Mobile USB Modem software
i Samsung PC Studio

onda idi u %System Drive%\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\RunTime i cut na desktop folder 0701 (nemoj ga brisati,jer ti mozda zatreba) .


skini sa neta Samsung PC studio ili ako imas vec neki cd... instaliraj BEZ prikljucivanja telefona.. sve dok ti to PC suite ne bude trazio... pokusaj tako ;)
 
sub3r je napisao(la):
prvo izbrisi se sa kompa...

Samsung CDMA Modem driver set
Samsung Mobile phone USB driver software
Samsung mobile USB Modem 1.0 software
Samsung Mobile USB Modem software
i Samsung PC Studio


skini sa neta Samsung PC studio ili ako imas vec neki cd... instaliraj BEZ prikljucivanja telefona.. sve dok ti to PC suite ne bude trazio... pokusaj tako ;)

neide to sam ja probao jednostavno je taj klik ili zvuk se pojavi da si spojio mob ali nema ga nevidi ga pc nikako

probao update drivera isti problem

na drugi pc spojim sve radi bez problema

jednostavno pc se zaglupi za dati uredaj i to je to
 
Član
zato sto nije sve izbrisano, PC ne moze zaglupiti, jebo ga ti :D

bio sam zaboravio ovaj korak sa 0701 folderom, dodao sam ga gore ;)


ovo je greska koja se pojavi kada se prikljuci telefon prije nego sto treba... dok nisu svi driveri instalirani i windows instalira svoje WMC ACM drivere
 
Član
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Samsung
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Uninstall - sve sto je vezano za Samsung

ako se dobro sjecam, to je to ;)
 
eh, ak se smijem javiti da pomognem, nemojte se bezze patiti sa kompom :D, pokusajte ovak, otvorite meni na mobu, pa podesavanja, pa podesavnja telefona, pa nadjite PC povezivanje, pa odaberite opciju "Kod povezivanja pitaj", bukvalno prevedeno sa njemackog :D, uglavnom prva opcija :D, ak neuspije, oprostite :D:D
 
Top