spajanje AUX kabla ma RCD300 player,POMOC?

spajanje AUX kabla ma RCD300 player,POMOC?

Član
Pozdrav svima
imam golf 5 i u njemu je fabricki RCD300 cd player,klasicni,samo ocitava audio cd,nikakvih prikljucaka da bi pustio muziku sa telefona ili usb...
medjutim,dosadilo mi vise da pustam muziku sa AUDIO cd pa sam trazio sam po netu i nasao da se moze spojiti ovakav kabal :

http://www.ebay.com/itm/Car-Aux-in-...023?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4184bd0b97
s kojim valjda mogu direktno pustit muziku sa telefona....?
planirao sam to sam sebi spojiti na cd player medjutim brine me da li ce mi se pojaaviti SAFE MODE(trazi unos sogurnosnog koda) i ako se pojavi da lli postoji provjeren program za hakiranje kodova?
Ili ce nakon ponovnog spajanja cd playera auto samo prepoznati player jer je vec bio u autu ?
nadam se da nisam zakomplikovao temu,novi sam ovdje..
hvala
 
Član
Radio je stari model i uspjesno se dekodira. A ako imas knjigu od auta imas negdje i kod vjerovatno. To nije neka tajna. Mada ne znam zasto bi ti raskopcavao radio sa instalacije? Ovaj kabal ako ima funkciju kako pise onda se samo usteka iza...i rjeseno
 
Član
Radio je stari model i uspjesno se dekodira. A ako imas knjigu od auta imas negdje i kod vjerovatno. To nije neka tajna. Mada ne znam zasto bi ti raskopcavao radio sa instalacije? Ovaj kabal ako ima funkciju kako pise onda se samo usteka iza...i rjeseno
ma iskreno vise me brine funkcionalnost kabla nego sami kod ... ovaj prodavac je napisao da moze kabal na rcd300(al opet je to prodavac nije mu vjerovat 100%)
jedino znam da bi aux adapter sigurno mogao, al ne daju mi se tolike pare 50+KM za taj adapter,radije bih prodao ovaj player ,dodao pare i kupio sta novije
 
Član
Imas onaj yatour koji provjereno radi. Takodje na tvom mjestu ne znam sta bi kupio jer fabricki radio je izmislio svijet za dosta ovih aftermarket koji se kod nas vrte....kod mene moonson u autu niti ima rds niti neke ljepote...kaseta audio cd i tuner....al kad odvrnem do zadnje pomaka nema krcanja i nema loseg zvuka.
 
Top