Sony XS-L154P5B

Sony XS-L154P5B

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi, sta mislite o ovome, kupio sam ga i napravio kutiju... 15" ipak cini cuda...heheh... imao sam 2 pioneera i nisu mogli udarati kao ovaj, sada mi je potrebno monoblock pojacalo nekih 400W RMS na 4 ohma...

sada trenutno imam Crunch pojacalo snage 4x175W RMS na 4 ohma, ali moze da radi i 2x350W RMS iako ja ne vjerujem u ovo, tesko pomjera membranu zvucnika...
http://www.sony.hr/view/ShowProduct.action?product=XS-L154P5B&productsku=XSL154P5B.EUR&site=odw_hr_HR&pageType=TechnicalSpecs&imageType=Main&category=ICA+Subwoofers#tab
 
Član
Imas SONY-a pojacalo XM-SD22XX

2 X 250 W RMS-a @2omh
2 X 200 W RMS-a @4omh
1 X 500 W RMS-a @4omh

imas ti i skupljih i kvalitetnih pojacala, pa sad vidi, neznam do kolko para oces i jel hoces novo il polovno ?
 
Član
RE: Sony  XS-L154P5B

Bilo bi dobro da je polovno, ali ispravno... i koja je cijena tog sony pojacala?
 
Član
Ja sam ga prije otprilike godinu ipo platio 380 marki u mobil mediji.

Mana ovog pojacala je sto se dosta grije, pa treba fino osmislit gdje ce se postavit (da bi zrak uvijek cirkulisao).Neznan ja nisam imo nikakvih problema sa pojacalom, a mogu ti rec da je SONY 12" bukvalno izvaljivo iz kutije (bridzovan na jedan kanal), sad sasvim solidno dere 2 X SONY 10".

Raspitaj se ima na forumu u zadnjih par dana su se prodavala polovna pojacala , potrazi malo:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top