Sony XS-F6925 kako prikljuciti

Sony XS-F6925 kako prikljuciti

Član
Vozdra raja , kupio sam navedene zvucnike , e sad me zanima kako ih prikopcati , hocu da ih stavim nazad na gepek .
Tu su nekad bili zvucnici , ali ih je skinuo stari vlasnik auta , a nemam zica nikakvih tu , pa me zanima jel mogu sam to sve ili da ipak idem elektricaru da mi on to sve sredi ?
:icon_rolleyes:

http://static.pik.ba/galerija/2011-11/slika-57153-2011-11-1322633559-velika.jpg
 
Član
Ja sam sam sebi razveo kablove i sredio muzikuu samo ti treba dosta provodnika i da ukljucis na player a provodnike vodis od kabine do gepeka nije neko mudro slovo
 
Član
golfxx je napisao(la):
Ja sam sam sebi razveo kablove i sredio muzikuu samo ti treba dosta provodnika i da ukljucis na player a provodnike vodis od kabine do gepeka nije neko mudro slovo

imaš dvije istobojne žice.. samo na jednoj ima crna pruga (sa crnom linijom je MINUS).. lijepo sakriješ kablove iza tapacirugna.. najbolje da ih vodiš ispod PRAGA kraj vrata pa do gepeka;)
 
Član
cisto sumnjam da je stari vlasnik pocupo zice ako je vec imo zvucnike, pogledaj ispod zadnje klupe da se tamo ne kriju ... ili eventualno ako imas neke tapacirunge tu u bocnim stranama gepekea ili zadnje klupe zaviri da se nisu tamo sakrili ...
 
Član
eddo je napisao(la):
cisto sumnjam da je stari vlasnik pocupo zice ako je vec imo zvucnike, pogledaj ispod zadnje klupe da se tamo ne kriju ... ili eventualno ako imas neke tapacirunge tu u bocnim stranama gepekea ili zadnje klupe zaviri da se nisu tamo sakrili ...

Bili su ispod zadnjeg sjedišta neki kablovi , ali obicni crni i prekratki su . Kupio sam nove i provukao sve . Nisam imao do sada iskustva sa tim , ocekivao sam veci posao . :lol:

Hvala u svakom slucaju . ;)
 
Top