Sony Ericsson x10

Sony Ericsson x10

Član
cao rajo, imam problem sa xperiom x10 (velika), telefon mi se ugasi i neko vrijeme nece ni da cuje i nakon odredjenog vremena nakon nekoliko pokusaja on se upali... Jel imo neko slican problem, cito sam po forumima da je maticna.. Ako neko ima ideju prije nego ga na servis posaljem :) LP
 
Član
Mislim da ti je otisao softwere imao sam isti problem. Pali se kad ti izvadis bateriju pa ga natijeras hardverom da se upali!!!
 
Član
Sto je najgore nekad hoce a nekad nece, i neraguje nekad na punjač.. A baterija mu je preprazna, kad upalim na zadnjoj je crtici :S
 
Član
i ja sumnjam na softver a to za punjac mozda konvertor od punjena ili je nesto povezano sa tim prvim problemom
 
Član
neznam sam sta bi vise pokuso, ako ga odnesem na servis oderace me jer mogu reci ploca ovo ono a ja nezz sta je... a da napomenem posto imam jos jedan x10 ispravan s tom baterijom isto nije htio upaliti.. da mi je kako dignuti novu verziju softwera pa ako bude i dalje zezo nema neg nositi nekom strucnijem.
 
Član
mene je zezalo punjenje i to je bio nov imao sam ga prosle godine kad je ono tek izasao i super je on i sve to
al me zezalo to punjenje nekad nije htio da se puni i nekad bi sam palio svjetlo na ekranu ma lud bio skroz :D
 
Član
Pokusaj ubaciti novu verziju preko sonye stranice...tamo imas update..mada mislim da nije problem u tome..cest problem na xdesetkama,to i jos da nekada ne porepoznaju karticu..Moze se reci mana telefona.
 
Član
ma problem je sto on radi 5-10 min i ugasi se, i onda nemozes ga upaliti 10-ak minuta, pokuso bi ja update al ne stignem ni naci on se vec ugasio, fkt nezz, vidjecu kod ovog jednog servisera, problem je malo poglup al de :)
 

OmO

Član
Download i preko ovog programa updatujes software, meni se isto desavalo na k850i i sad sve radi dobro ;)


http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/
 
Član
pokuso sam i sa pc-companion i sony ericsson update servisom i znaci dodje do pola ili haman do kraja i nadje neku gresku, nista nego negdje na servis nositi :/
 
Top