Solberg oduševljeno proslavio "broncu"

Solberg oduševljeno proslavio "broncu"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Norvežanin Petter Solberg prošle je godine iznenada ostao bez posla kada je Subaru šokirao automobilističku javnost objavom povlačenja iz SP u rallyju. Uslijedili su brojni pregovori s drugim ekipama, traženje mogućih angažmana za sezonu 2009., dogovori sa sponzorima, a iz svega toga rodila se momčad kojoj je na čelu sam Solberg. Za upravljačem vremešne, ali izvrsno pripremljene Xsare WRC Norvežanin se na Cipru popeo na najnižu stepenicu pobjedničkog postolja.
16solbev.jpg

"Fantastičan je osjećaj ponovo biti na pobjedničkom postolju! Ne mogu to opisati, nisam se nadao da ću u privatnoj momčadi i s privatnim automobilom doći do trećeg mjesta. Dečki u momčadi su odlično obavili svoj posao, radili su 'punim gasom' ne bi li automobil pripremili za rally. Isto tako, tijekom natjecanja dali su sve od sebe da bismo na stazi imali vrhunski složenu jurilicu. Prema svima koji su meni i našoj momčadi pomogli u ovom teškom razdoblju osjećam izuzetnu zahvalnost, ne znam što drugo reći", oduševljeno je svoje treće mjesto na Cipru komentirao Petter.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top