Snimljen dok je krao pežo na Banovom brdu u Beogradu

Snimljen dok je krao pežo na Banovom brdu u Beogradu

Član
Sigurnosne kamere snimile kako lopov usred bela dana u Ulici Nikolaja Gogolja krade pežo 206
Snimak prikazuje kako vlasnica parkira vozilo i odlazi, a ubrzo zatim pojavljuje se mladić u kariranoj jakni koji šeta gore dole oko parkiranih automobila, a onda stavlja kapuljaču ulazi u pežo i odlazi u nepoznatom pravcu.

Kompletnu krađu zabeležile se sigurnosne kamere sa banke i hotela, a krađa je verovatno prijavljena policiji.

LINK:http://www.kurir-info.rs/snimljen-dok-je-krao-pezo-na-banovom-brdu-clanak-528877
 
Nelogicno skroz otkljucavanje :icon_rolleyes::icon_rolleyes: i da lomi bravu nemoze ovako lako ovo je kao sa orginal kljucem otkljucano :icon_question: za paljenje opet 2 sec i to mi opet orginal kljuc ili je immo off uradjen prije na autu jer 206 ima elektronsku blokadu
 
Član
Ma orginalni kljuc 100%, za 10 sec usao i pokrenuo auto.. Prethodi vlasnik vjerovatno nije dao sve kljuceve.
 
Član
nema sanse bez org. kljuca ovako brzo da ode. da ga je cekalo upaljeno auto nebi uspio otici ovako brzo.....:icon_question:
 
Član
Ma mozda i nije kradja....moguce da su bracni par ili slicno,cekao je i dosadilo mu (takvi smo mi muskarci) i onda otisao po kljuceve do nje i to je to...:lol:
 
Član
glupost, ne moze ga ovako brzo obiti nikako, a da je imao original kljuc, odradio bih to odmah,ne bi hodao okolo i privlacio paznju bezveze.
Po meni se neko zabavlja na joutubu, i skuplja lajkove.
 
Član
ili to skuplja like- ove ili je neki leasing u pitanju oni ovako hodaju imaju kljuc odvlace brzo nerijetko sjeb nesto i sl.
 
Top