snimanje...

snimanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jednog prijedloga,pa ko se slaze...posto smo na prvom okupljanju,naravno,i prvi put snimali kamerom nije ispao nesto extra(nismo ukljucili night-mod,to je najveci sjeb,a i ruka je bila malo vise nemirna,jebga svi znate u kakvim je uslovima covjek snimao;-),ali za prvi put je ok),ali sada znamo kako treba...Imam prijedlog posto je preko dana vise svijetlosti i moze se napraviti neki kvalitetan zapis,predlozio bih ako ste ZA da se nekada okupimo svi i da fino napravimo neki kvalitetan video...a poslije ga obradimo u nekom VIDEO-EDITOT-u i stavimo text,neku muziku u pozadinu,neke slike...i tako to,pa ko je za...;)
 
ako neko ima neki drugi prijedlog ili se ne slaze neka kaze...i usput zna li nekoko neki dobar program za obradu video snimaka...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja sam za, obradit cu ja nije frka samo da nasnimamo, sta mislis da kupis RW cd i da skupimo materijala pa da onda iskombinujemo najbolje od svega?
 
ma Fele ja sam skinuo ovaj program zove se VEGAS...malo je zajeban ali evo stelim se na njemu polako...Na ovom videu,vidjet ces i sam ima finih dijelova,ali ima i onih gdje se ne vidi bas...eh sada treba ostaviti samo najbolje,ubaciti ziku upozadinu...i sminka...
 
Putovanja.ba
Administrator
Napravit cu ja nije frka, ponesi i taj program da snimim da mogu pravit, mozes li u cetvrtak da se nadjemo poslije ispita pa da mi sve to doneses, pa da vidim sta i kako. Pa da jedno za mjesec dana imamo i neki kvalitetan video.
 
www.download.com/Vegas/3000-2194_4-10228814.html

Program je predobar ali je malo tezak pa se sada samo stelim...
 
Putovanja.ba
Administrator
Jesi li proba radit u Movie Maker? Nije tesko na njemu raditi, samo se treba uhodati.
 

JD.

Član
moze na proljece kad svi dotjeramo auta nakon zime, vratimo ljetne felge i gume, uradimo nesto novo itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top