Smrtno stradao 31-godišnji Novica Bjelatić iz Vukosavaca kod Lopara

Smrtno stradao 31-godišnji Novica Bjelatić iz Vukosavaca kod Lopara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na magistralnom putu Bijeljina - Tuzla, u naselju Tobut nedaleko od Ugljevika, jučer oko 13.20 sati dogodila sa saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradao motociklista Novica Bjelatić (31) iz Vukosavaca kod Lopara.
Skretao ulijevo

Prema izjavama očevidaca, do nesreće je došlo kada je Bjelatić, vozeći velikom brzinom motocikl "honda" iz pravca Ugljevika, pokušao obići traktor kojim je upravljao Nikola Petrović iz Zabrđa (46). U tom momentu traktorista je skrenuo ulijevo prema pilani, a vozač motocikla udario je u prikolicu i tom prilikom na licu mjesta izgubio život.
Od siline udarca obuća motocikliste nađena je pedesetak metara od mjesta udesa. Oni koji su poznavali Bjelatića kažu da je i ranije volio motocikle i brzu vožnju, ali da nije imao vlastiti, pa je često vozio motocikl svog rođaka. Prije pola godin nabavio je "hondu" na kojoj je i izgubio život.

Česti udesi

Zdravko Bjelatić, otac nastradalog Novice, odmah nakon nesreće došao je na mjesto tragičnog događaja. Uviđaj su obavili pripadnici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Bijeljina, a o događaju je obaviješten okružni tužilac.
Mještani Tobuta kažu da se na ovom dijelu puta često dešavaju saobraćajne nesreće te da je ovo drugi slučaj sa smrtno stradalim u posljednje tri godine. Radi se o pravcu dugom oko kilometar gdje se mogu razviti velike brzine, što je često uzrok saobraćajnih udesa.
 

IGY

Član
a ovo se desava pretezno vozacima koji ludo voze i nepazljivo, zao mi je momka ali nazalost ovakvih slucajeva ce biti jos

nisam vozio ali sam vozen na CBR-u 1100 cca, i nisam mogao sici kasnije sa njega, zalijepio se za njega i noge mi se tresle
 
Član
e morat cu bar probat i onda cu se smirit i prec na Gti hehe sto nisi doso mi cekali cccc
hajd na msn
 
Član
Ma motori su smrt ljudi ginu na onim od 49 ccm a kako je tek sa ovima velikima...Volim i ja to ali neka hvala...A i taj sa traktorom je garant propisno skrenuo
 
Član
smrt ali i adrenalin... zna svako ko je sjeo ... na malo jaci motor :) !... ako je auto sex sa kondomom ... motor je sex bez kondoma:) ... a smrt ( nezeljena trudnoca) :)) ... mislim da sam se potrudio ne bi naso bolje poredjenje :D:D:D:D... pa sad ko voli nek izvoli :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top