Smjesni izumi

Smjesni izumi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
za muskarce

MGalleryItem.php


:lol:
 
Član
RE: Anatomska stolica

i ovo je dobro

:lol::lol::lol:

MGalleryItem.php



no prije sto ovo svome decku nabavim, strpat cu mu skare i brijac u ruke, mrzim brkove

:lol:

invention_sucker.jpg


shindogu.jpg


new-invention-fan-for-hot-noodles.jpg


:lol:
 
Član
oj hljebe...najjaci je ovaj ventilator na stapicu...valja i meni vako sebi sta napravit...mrzim vrelo jelo :D
 
Član
hahahahah ona kaciga za bus i stolica za muskarce samo pitanje imal vecih brojeva :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
igral' ko billiard?

coolinvention36ct6.jpg


coolinvention30tt5.jpg


coolinvention27tp2.jpg


coolinvention19er8.jpg


coolinvention40sb31.jpg


coolinvention01yl6.jpg


LOL

volkswagen.jpg


Volkswagen Bus Ball: Would you drive this bizarre VW microbus?

volkswagen2.jpg


Yes ok there are some strange and wonderful cars in this world we all live in but when it comes to complete utter madness and weird ways, this Volkswagen Bus Ball has to be the craziest. What a piece of art baby.

source

Worlds best and weird electric car, is it? Not sure now

brutsch-mopetta.jpg


This picture is showing of the weird electric car called the Brütsch Mopetta, ok may it is not the best in the world but it still looks cool.

You know what, in fact I want one.

source

Reebok

reebok-sports-car-the-car-that-looks-like-a-sneaker.jpg
 
Hahahahha,oj stolica za menove je najjaca,a ni mic nije za baciti,jao mozgova za sta daju pare na petentiranje,***** ti sve:lol::lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
oj hljebe...najjaci je ovaj ventilator na stapicu...valja i meni vako sebi sta napravit...mrzim vrelo jelo :D

ja pitu iz sarande *hladim* na ventilaciji, mrso mi stat i jest ko insan, uvjek je neka zurba...:lol:, vec u auto, jednom rukom vozim i saltam jednom zagrizem pa opet na ventilaciju, taman ohladi komad koliki je zalogaj :icon_smile::icon_smile:;)
 
Član
adams je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
oj hljebe...najjaci je ovaj ventilator na stapicu...valja i meni vako sebi sta napravit...mrzim vrelo jelo :D

ja pitu iz sarande *hladim* na ventilaciji, mrso mi stat i jest ko insan, uvjek je neka zurba...:lol:, vec u auto, jednom rukom vozim i saltam jednom zagrizem pa opet na ventilaciju, taman ohladi komad koliki je zalogaj :icon_smile::icon_smile:;)

hahaha....dobar fol...valja mi to kad isprobat xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top