Smješak ;)

Smješak ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo, upozorenje svima koji putuju u pravcu Doboja, tj. Tuzle iz pravca Sarajeva. Na dionici izmedju Maglaja i Doboja u mjestu Šije je postavljan radar/kamera :icon_mad: . Ograničenje je 60km/h :icon_eek: , radar se aktivira vec na brzini 61km/h i slijedi prijava :icon_eek: . Oprez, usporite ovuda ili ako nećete usporiti, bar se nasmješite :lol: , da dobro ispanete na fotografiji.

Evo i fotka, gdje tačno se nalazi radar/kamera:

 
Član
Hvala kolega, odmah cu da upozorim cijelu familiju :D

Ihhhhh na 61km/h je nemoguce kazniti ikog pa i na 70km/h nema "fajde" jer je mala kazna...
Ali zato na 81km/h ima fajde... 20+ prekoracenje, nalog 100KM ako se ne varam ; ) Tako da one na 81 slikaju, provjereno, licno :D
 
Član
[attachment=9974]

Istom takvom Kamerom slikan u Bihacu ogranicenje bilo 60km a ja vozio 92 tako je radar zabiljezio , i to kamera nas slikala da nisam ni znao a poslije 1 km patrola zaustavlja mene i jos 2 auta iza mene koja sam ja prestigao prije Bihaca i vozili poslije toga po onim pravcima 140-150 i reko naseljeno mjesto da malo usporim al eto uslikase me , i Kaze ciko policajac dode vam na kucnu adresu slika auta i kazna 100 km ,mjesec zabrane plus 2 Boda gratis heehe, zato ljudi gdje ima jos kamera pricajte !!!   slika prilozena heheh e ko zivi blizu Bihaca pa ako moze prepoznati gdje je to otprilike , otprilike nekih 10 km prije bihaca ..
 
Član
koji papanluk..nemre cojk vise opusteno stisnut gas..samo okretat gledat imal dje kakog objektiva ..snimal sta...nista haman vise opusteno kod nas nema...cccc
 
da je bar slikanje na 80 ili tako nešto već slika na 61 pravo glupo a svak zaboravi na nju dosta puta i pređe preko 60 dobro je netko reko zasuli nas kamerama po čitavoj bih
 
Član
eeh moj dragi tempomat.. odsad strogo na 60 po bosni, tko zna gdje ce slijedece uslikati
 
Član
SMAJL,JU'R ON KENDID KEMERA:)
samo nek ne stavljaju po autoputu...da ga bar tamo mozes ljustrit...:)
 
Super Moderator
a sta ako prekoracis brzinu jedno 60-70 ?
mi smo nedavno navijali ga po magistrali i tek kasnije skontali da ima radar.... al nesto se ne sjecam da je blicno jer inace blicne kad nekog ufati... mozda i grijesim ?
 
Član
Ebi ga....ja znam kad mi trebala slika za osobne, nije fotograf radio pa sam 140 kroz mahalu prosao...ebi ga covjek s emora snaci hahahahh :D
 
Član
Ma treba im pocet razbijat kamere pa da vidimo onda ko ce prije odustati,kad ih svaki dan budu morali praviti..Imamo vise kamera nego Njemacka hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top