Smjesa za gorivo

Smjesa za gorivo

Član
poz swima dali mi neko moze objasniti za tu smjesu goriwa sta mu to znaci auto je golf 3 1.4 benzin trosi oko 10l tako nesto gradske woznje nekad se zna sam ugasiti kad ga wracas u manju brzu il drzis na kwacilu ako ko zna neko mi to bolje objasni...
 
Član
sto jednostavno neodes kod Dine na dijagnostiku,to ti moze biti do jednog motorica smjestenog kod klapne za gas,moze biti lambda sonda,provjeri ulje ako se osjeti benzin u njemu to ti je znak da je lambda 100% u spoju i salje krive podatke na ecu a on po tom racuna smjesu goriva,moze biti i sam ecu ,odi do Dine i znaces sve
 
Član
ahm pa isao sam kod owog jednog isto bude blizo dine al on malo kome da radi dijagnostiku on je samo mehanicar ja sumljam na diznu jer je puno stajao a i trosi isto puno hvala za preporuku
 
Član
ma u buzimu nemas kome drugom voziti na dijagnostiku nego dini ovo drugo je sve neki laici,ucenici koji neznaju procitati gresku,koliko je to "dugo" ,dino ti moze vidjeti sve 4 dizne kako rade i da li je koja losa,a jos usput ces cuti koju pjesmu od onog radnika njegovog :D lik stalno pjeva
 
Top