SMD Lexus IS-F Sound System

SMD Lexus IS-F Sound System

Naravno nije moj projekat ali mnogi mogu nauciti dosta od ovog momka , pratim ga vec sigurno 2 godine , gledam videa i uvijek me zadivi njegova pedantnost i urednost kako sve slozi i odradi. Na yt imate njegov kanal tamo ima more videa a ovde cu postaviti njegov sajt gdje je slikao citav projekat svoje nove vozilice tacnije samo SS pored toga ima jos dorada kao KW , Nitro i sl. Uzivajte!

http://www.stevemeadedesigns.com/board/topic/142076-ubl-lexus-is-f-sound-system-install-temperature-display-suede-insert-trunk-space-page-4-62912/
 
Član
nikad se nisam furao na ove zvucnike i te zajebancije, ali moram priznati da je uzivanje gledati ovako nesto, stvarno je covjek sasio momacki
 
N

nenad

Pratim i ja vec dugo ove projekte, svaki vrijedi pregledati, nevjerovatno je koliko covjek vremena ulozi u ovo :icon_eek:
 
Član
Ima dobrih stvari za nauciti iz ovoga koje se mogu primijeniti i u praksi :icon_smile:

Recimo ja sam probao sklapati kutije samo sa lepilom i drzi super medjutim kod nas vecina misli da to nece izdrzati pa trazi na kutiju sarafe svakih 5 cm :icon_rolleyes: a zvucnici 300-400w rms evo lik isto sklopi kutiju bez sarafa samo lepilo a zvucnik :icon_eek: par kw rms :D

Farbanje kutije isto cool sa farbom za zastitu auta tak' kad nanese dobije krapavu teksturu nesto kao fabricka plastika :icon_smile: itd
 
Top