SmartMirror

SmartMirror

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SmartMirror je sustav koji se montira na mjesto uobičajenog unutrašnjeg retrovizora, a sastoji se od GPS-a i ekrana na kojem se prikazuje snimka s kamere postavljene na stražnjem dijelu automobila.

0210007.17.jpg


GPS dio retrovizora ima ekran osjetljiv na dodir, veličine 4 inča, ugrađene zvučnike i podršku za Bluetooth. Ima 64 MB interne memorije, no to možete proširiti koristeći SD karticu.

Uređaj možete koristiti i kao Bluetooth handsfree, a pamti primljene i odlazne pozive, te ima mogućnost automatskog odgovora. Ovaj uređaj je svakako novost na tržištu, no pitanje je koliko je praktično postaviti GPS toliko visoko. Svaki put kad poželite pogledati u retrovizor karta s
uputama bi vam mogla odvući pažnju.

0211007.17.jpg


SmartMirror u prodaju dolazi 1. augusta, a cijena će mu biti 800 dolara.


c/p net.hr
 
Član
meni je to nepraktično bolje uzeti normalnu navigaciju i gledati u normalnu špiglu neg u taj ekran
 
Član
knoxville je napisao(la):
Ovaj uređaj je svakako novost na tržištu, no pitanje je koliko je praktično postaviti GPS toliko visoko. Svaki put kad poželite pogledati u retrovizor karta s uputama bi vam mogla odvući pažnju.

Ja bih se ipak odlucio za ovo:

predator-style-hemlets-allow-pillots-to-see-through-planes-2.jpg
 
sraaaanje,jos jedno u nizu elektronickih pomagala,jebemu mater pa dokle,na kraju ce nas auta voziti,ne mi njih (dobro,to vec ima,ali nije u serijskog proizvodnji),eh sto mrzim buducnost.

odma da se zna,ovo cudo je za zene i papke kao i majmune koji ce uzeti da se mogu pohvaliti istim.sranje!:icon_evil::icon_evil:
 
Član
poKle je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
ja imam kacigu od pilota iz miga :)
gdje si to "poplasio"? ;)
izvinjavam se za OT
kad je završio rat malo prije samog oslobođenja iza kuće mojeg rođaka tačnije na njivu je pao ili neki manji avion (oblika ko mig) ili neka bespilotna letjelica u tom prevoznom sredstvu :D nije bilo :icon_eek:šofera tj. pilota samo su našli kacigu u kokpitu:icon_biggrin:,rođak je kacigu dao meni,a ostatak aviona je ošo na otpad :D
kaciga je  trenutno zapuštena i namjeravam je srediti da bude ko nova i staviti u sobu za ukras...



ova slika je najača :D
 
Član
ide uz bajk... sredis je, stavis na glavu, ruksak na ledja da raja misli padobran.... kud ces vise, bio bi pravi mamac za djevojke.... :) :)
 
Član
Bocky je napisao(la):
ide uz bajk... sredis je, stavis na glavu, ruksak na ledja da raja misli padobran.... kud ces vise, bio bi pravi mamac za djevojke.... :) :)

ma bjaaaažiiiii :D kad bi se tako pojavio strpali bi me u ludnicu :D
 
Član
UFO pao na njivu.. trebali ste to prijavit muriji sigurno je negdje bio i mali zeleni al se nije vidio od trave :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top