slucajne fotke iz auta

slucajne fotke iz auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pojavice se sad i tamo bugari i rumuni u vidu prosjaka hehehe,pojavljuju se svugdje gdje ih nikad nije bilo
bice ovo zemlja snova bice svicarska :)
 
lov2xlr8 je napisao(la):
pojavice se sad i tamo bugari i rumuni u vidu prosjaka hehehe,pojavljuju se svugdje gdje ih nikad nije bilo
bice ovo zemlja snova bice svicarska :)

sto se tice bugara,rusa,rumuna,poljaka,toga vec ima koliko hoces,ali oni su samo prolaznici,oni koji imaju boravak i zive u svici od ovih navedenih, vjeruj mi da nisu sirotinja nego bas budze i to zesce malo


pozz frenkie
 
Član
ma ima njih i u becu,samo ima dosta sad prosjaka kako su usli u eu pa mogu slobodno hodati..horde prosjaka...
 
Član
mislin uvatija si svega šta košta po koji milijun, al usporedi samo ferku i npr. golf 1 iz Južnoafričke republike
kupiš keca 2007 godište,uvezeš, pa se lipo vozaš, jebeš sve ferarije ak je golf NOV
heheheheheheheheheehehe
 
nivoST je napisao(la):
mislin uvatija si svega šta košta po koji milijun, al usporedi samo ferku i npr. golf 1 iz Južnoafričke republike
kupiš keca 2007 godište,uvezeš, pa se lipo vozaš, jebeš sve ferarije ak je golf NOV
heheheheheheheheheehehe
jarane nisam bas siguran da sam te razumio sta si htjeo rec,ali cini mi se da je rijec kako je bolje vozit golfa nego ferarija,sto se slazem,treba se pokrit onoliko kolika ti je deka

pozzzzz frenkie[attachment=7355]
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
jarane nisam bas siguran da sam te razumio sta si htjeo rec,ali cini mi se da je rijec kako je bolje vozit golfa nego ferarija,sto se slazem,treba se pokrit onoliko kolika ti je deka

pozzzzz frenkie

tija san reć da za ferarija malo nas ima para....
pa stoga je bolje kupit ono u našim mogućnostima a po tome šta znan golf 1 se do lani još proizvodija pa kupit njega i imaš novo "popularno auto"
pozzzzzzz
 
nivoST je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
jarane nisam bas siguran da sam te razumio sta si htjeo rec,ali cini mi se da je rijec kako je bolje vozit golfa nego ferarija,sto se slazem,treba se pokrit onoliko kolika ti je deka

pozzzzz frenkie

tija san reć da za ferarija malo nas ima para....
pa stoga je bolje kupit ono u našim mogućnostima a po tome šta znan golf 1 se do lani još proizvodija pa kupit njega i imaš novo "popularno auto"
pozzzzzzz

eto vidis da sam te razumija!
pozzzzz frenkija

UPDATE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top