Slovenija kaznila 53.000 neplatiša vinjeta

Slovenija kaznila 53.000 neplatiša vinjeta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U proteklih godinu dana Slovenija je u državnu kasu inkasirala čak osam milijuna eura od naplaćenih kazni za automobile koji su autocestama vozili bez vinjete.

Ukupno je uhvaćeno 53 tisuće prekršitelja, odnosno čak 145 prekršitelja dnevno. Najviše zatečenih prekršitelja, njih 17 tisuća, uhvaćeno je od početka srpnja do sredine rujna. DARS, poduzeće koje upravlja slovenskim autocestama, u 14 je mjeseci prodalo čak 2.9 milijuna komada vinjeta. Na kraju, dodajmo i kako su Slovenci najavili kako bi od 2012. trebala zaživjeti elektronska naplata cestarine.

Emisiju Automotiv gledajte nedjeljom, u jutarnjem programu Nove TV.

<embed src="http://dnevnik.hr/bin/player/embed.php/60261477" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="376" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>
 
To ti je to...Znaju Slovenci kako ce zaraditi i pametno bas :D
Zaraduju najvise na stranim drzavljanima..Jer Slovenci vecinom imaju vinjete...
Znam iz iskustva..Kladusa 30% stanovnistva radi tamo,mozda cak i vise..
Kad su odmori tad lapaju :D
 
Slovenci su pomalo bezobrazni sto se tice tih vinjeta, ali eto...
Jedino mi je utjeha sto ce za par godina vise biti Bosanca iz USK u Sloveniji, nego Slovenaca:lol:
 
pa i mi koji zivimo i radimo u zapadnim zemljama a pri tome prolazimo kroz sloveniju isto kupujemo vinjete,a mozete zamisliti kolko nas ima,jedino sto mi je krivo dok zalijepim vinjetu na auto ja vec proso sloveniju
:lol::lol:
 
Član
Izola puna bosanaca .... et znate gdje je izola u sloveniji , slobodno mogu reci da nema mozda 10 % slovenaca ,... ostalo bosanci:cool::cool:
 
Član
Još malo pa će im bosanac biti presjednik,reprezentacija u bilo kom sportu sem skijanja su pola bosanci štaćeš kad su oni uglavnom + i + pa se slabo razmnožavaju...Ko kaže da Bih nije u Eu Slovenija je očiti dokaz :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top