Slovenci se naslađuju što Hrvati ne idu na SP

Slovenci se naslađuju što Hrvati ne idu na SP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smijesno :D
...al spletom okolnosti su otisli...nisu toliko kvalitetni koliko su se umislili :icon_biggrin:
 
Član
:lol::lol::lol:
A ima i vic:

Pitaju malog Ivicu:
Ivice, jel voliš tatu?
Ne volim.
A zašto?
Jer je stalno na sluzbenom putu i nikad ga nema kući
A da li voliš mamu?
Ne volim.
A zašto?
Pa ona je stalno sa komšinicama na kafi i nikad je nema kući!.
Pa koga onda ti volis, Ivice?

Hrvatsku fudbalsku reprezentaciju!
Oni ne idu nigde!
 
Član
Sta su se oni digli idioti jedni, navijaci slovenaca na tekmu idu u dvosjedu, sto dovoljno govori koliko su oni zaljubljeni u fudbal....
 
Član
Postujem sve hrvatske stanovnike zbog podrske nasoj repki. Slovenci ga mogu dudlati i nama i hrvatima (gledajuci igru), al' dzaba kad su sretnici.
 
Član
Sto im ga suknuse... al dobro s obzirom da ni mi ne idemo nigdje onda ne bih trebali da se ovome smijemo.
 
Član
Jesu Slovenci velika nula i da im nije Bosanaca i Srba u reprezentaciji ne bi ih bilo nigdje,ali ne treba zaboraviti da im je ovo treće veliko takmičenje a mislim da su najmanja zemlja učesnik na ovom...Poenta je što su Hrvati sila u fudbalu a ne idu a po....i su slovence za sve živo zbog ovog njihovog spora,a i drago mi je zato što oni imaju milion izgovora kad gube a dva kad dobijaju da još više uvećaju uspjeh(Janica je uvijek bolesna gubila,a još bolesnija pobjeđivala...) i ne prezaju da pritom omalovažavaju druge,a što se tiče nas nije nikakva sramota što se nismo plasirali mi dosad nismo nikad ni učestvovali na velikim takmičenjima a da igraju za Bosnu svi koji su rođeni,i porjeklom su odavde sigurno bi učestvovali!!!!
 
Član
Bez obzira koga imaju u repki i koliki su, ljudi odose na SP...i nemaju neku sjajnu repku al kad imas strasno dobar savez i jos bolju organizaciju onda to sve bude jedna zdrava i kompletna ekipa...hrvatska to isto ima ali eto, nije ih islo ovaj puta sto ne znaci da nece sledeci put...sto se nas tice, nismo nigdje jos ni zasluzili dok se to sve neposlozi kako treba i savez napokon to sve malo ozbiljnije svati a ne kao zaj*anciju, profit i marketing...a sto se tice ovih prozivki na relaciji Slo-Cro to je standardno njihovo prepucavanje prvenstveno prouzrokovano politickim nesuglasicama koje ne treba mjesati sa sportom sto bi i kod nas trebao biti slucaj...
 
kAcA je napisao(la):
:lol::lol::lol:
A ima i vic:

Pitaju malog Ivicu:
Ivice, jel voliš tatu?
Ne volim.
A zašto?
Jer je stalno na sluzbenom putu i nikad ga nema kući
A da li voliš mamu?
Ne volim.
A zašto?
Pa ona je stalno sa komšinicama na kafi i nikad je nema kući!.
Pa koga onda ti volis, Ivice?

Fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine!
Oni ne idu nigde!
moze i ovako jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top