Slike redizajnirane S klase

Slike redizajnirane S klase

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.jpg


02.jpg


03.jpg


05.jpg


jao majko draga , meni samo nije jasno kako Mercedes od savrsenog napravi jos bolje , kad je tek izasla W221 S klasa , mislio sam da ce je redizajnom unistiti jer ima savrsen izgled al opet su napravili nesto perfektno :icon_eek:


S klasu će pokretati čak osam konvencionalnih motora i jedan hibridni pogonski sklop. Ukratko benzinsku ponudu otvara 3.5 V6 snage 272 KS, a slijeda ga 4.7 V8 i 5.5 V8 koji razvijaju snagu od 340 KS, odnosno 388 KS, dok vrh standardne ponude čini 5.5 bi-turbo V12 sa svojih 517 KS. Tu su još i dvije dvije AMG verzije, odnosno S63 AMG sa 6.2 V8 snage 525 KS i S65 kojega pokreće 6.0 V12 snage 612 KS.

Dieselsku ponudu čine dva turbodieselaša. Riječ je o 3.0 V6 snage 235 KS i 4.0 V8 snage 320 KS. Još jučer smo vas izvijestili o modelu S400 Bluehybrid kojega pogoni 3.5 V6 (279 KS) uparen s električnim motorom snage 20 KS. Potrošnja ovoga motora će se prema tvorničkim podacima kretati oko 7,9 l/100 km, a emisija ugljičnog-dioksida 186 g/km.

Osvježena S klasa bi na tržište trebala stići u drugoj polovici ove godine.
 
ovo je prva tema postavljena za redizajn W221 ;)

bravof: pa da znas kako je izgledala stara S klasa vidio bi razliku ;)
 
Član
ovo je stvarno vrh... Za pozeljeti ovakvu limuzinu...
Jako mi je skroz ovo V12 gdje inace bude brzinomjer, i ovaj Mercedes logo kod navigacije...

Jednom Mercedes-zauvijek Mercedes!!!
 
ooo boze pa kako neko mladji od 50 godina moze svrsavati na ovo meni nije jasno.Vernes,almine hebem vas stara u duhu.:D
 
Super Moderator
CocaCola je napisao(la):
ovo je stvarno vrh... Za pozeljeti ovakvu limuzinu...
Jako mi je skroz ovo V12 gdje inace bude brzinomjer, i ovaj Mercedes logo kod navigacije...

Jednom Mercedes-zauvijek Mercedes!!!

uze mi rijec iz usta (il sa tastature) :D

al mislim da je ovo bilo... i to vise puta :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top