SLIKE FORUMASA

SLIKE FORUMASA

Legend
Mislim da je krajnje vrijeme da se svi ovako upoznamo... gledam slike sa autima i pola vlasnika znam a pola ne znam... vjerujem da i ostali imaju slicnih problema... a mozda se negdje i sretnemo pa se ne prepoznamo...

Ovdje postavite svoje slike, ako Vam se da...
 
Član
jesam  malo ljetan ali i iskren  nadam se vozackkoj  za sledece ljeto   evo jedna slika  ali je malo starija  sada sam malo  vise  napuhan heeh  ali vrlo mi draga slika :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:  zaboravih  reci trenutno  vozam  noge i  usput  zovem se DENIS


josa da kazem ovdje sam u radnom odjelu nekaav skuter citav rasarafali od prvog do zadnjeg sarafa ja posto menhaicar pa belaj kasnije vratiti neznas koji dio gdje ide i na kraju su nam dvije podloske ostale viska a i ovaj xplod je ugraden u skuter heehheheehehhe lol
 
Član
Ev od prosle godine pred Halidov koncert u Tuzli, malo smo se zagrijavali, a ovdje ja sjedim na traci od kase, vec zagrijan :D
 
nezz ni sta ce moja slika ovdje al jbg , nema veze , tek 17god:icon_redface: pjehobus vozim od 11.mjeseca svog zivota :D , na ljeto se nadam i vozackoj aBd.



P.S. mozete me zvati ruzni :icon_biggrin:
 
Početnik
Alen Silajdzic, Kakanj... i dizlo narafno...
119m8eg.jpg
 
Član
ja i moje voljeno avto :lol::lol::lol: ovdje sam malo zapustio kosu a inace mi je kraca.. pus@ svima :lol::lol::lol:
i170229_DSCF1514.JPG
 
Top