Slike 22.07.07'

Slike 22.07.07'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mogo bi se ija jedne nedelje zaletit gore do vas na okupljanje ako nesmetam još ako ja razglasim ovim svojim ventilašima doće nas masa da popijemo koju
 
Administrator
dadao_style je napisao(la):
mogo bi se ija jedne nedelje zaletit gore do vas na okupljanje ako nesmetam još ako ja razglasim ovim svojim ventilašima doće nas masa da popijemo koju

normalno da ne smetas i svi su dobro dosli
 
Legend
Samire, sad pregledam ove fotke i vidjo u crno si odradio felge, neznam kako se tebi to svidja, ali je meni predobro, ali znaci predobro. Ako imas nekog firmo pisca da ti odradi narandzastu liniju oko ruba felge ima negdje da se kupi ta traka, bilo bi jos mocnije ali ovo je predobrooooo.

Neznam jesil razmisljao da stavis na vrata neka japanska slova ono uspravno. Mislim da bi i to mocno bilo. I bjelom bojom na zadnji prozor da napravis neki broj primjera radi 03, ono kao race.
Al boja felgi na ovom autu predobro mi izgleda.
 
Član
daki je napisao(la):
bjelom bojom na zadnji prozor da napravis neki broj primjera radi 03, ono kao race.

ma momci iz urban style tima imaju vec brojeve pa bi to na kraju bilo prepucavanje ko koga kopira tako da tesko da bi nismo pristao na to da ga neko iza ledja ogovara. tipa kopira nas i sl. Nadam se da sam upravu
 
Administrator
daki je napisao(la):
Samire, sad pregledam ove fotke i vidjo u crno si odradio felge, neznam kako se tebi to svidja, ali je meni predobro, ali znaci predobro. Ako imas nekog firmo pisca da ti odradi narandzastu liniju oko ruba felge ima negdje da se kupi ta traka, bilo bi jos mocnije ali ovo je predobrooooo.

Neznam jesil razmisljao da stavis na vrata neka japanska slova ono uspravno. Mislim da bi i to mocno bilo. I bjelom bojom na zadnji prozor da napravis neki broj primjera radi 03, ono kao race.
Al boja felgi na ovom autu predobro mi izgleda.
hahahaha hvala Daki, ma meni se crne felge extra svidjaju, a kao da mi citas misli sto sto se tice linije jer ove felge idu na sivog nisama kad bude gotov i na njih je u planu plava linija
 
Legend
2006126398961299218_rs.jpg
 
Legend
Eh pa dobro neznam ja to za brojeve, nego nesto kako vidjo auto pa mi masta proradi, majkemi auto je premocna, bas opasno izgleda.
 
Legend
Japanska druze :), jer svi furaju kineska, ti stavi japanska, a i auto je japanac, nije kinez :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top