slaYer Golfic

slaYer Golfic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i ja nesto malo radio svoj fiaker
malo se krpilo i farbalo iznutra

legla je zastita a uskoro pocinjemo i sa vanjskim radovima pa cete biti blagovremeno obavjesteni pozz

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Član
heheh svakog golfa sto sam do sada vario ima skoro na istim mjestima fleke, bas kao i ove kod tebe, standard. Sretno
 
Član
hvala samo polako

ma ova "zivotinja" sto je kod njega bio nije imao ni trunke postovanja prema "kralju druma" heheh
ali polako dovescemo mi njega u red

kao sto sam vec rekao poceo sam sa vanjskim radovima pa ce bit i koja slika da vidite o cemu se radi uglavnom manje sitnice nista veliko (za sad)
 
sta si ovo bijelo nalijepio na sredinu volana...? jesi siguran da se sad moze airbag otvorit? :lol:
sretno u daljim radovima...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
sta si ovo bijelo nalijepio na sredinu volana...? jesi siguran da se sad moze airbag otvorit? :lol:
sretno u daljim radovima...

hehehe nadam se da nece trebat ;)

BTW nije ljepljeno vec je farba u pitanju:lol:
 
Član
evo drustvo kao sto sam obecao vanjski radovi na golfu
[attachment=6511][attachment=6512][attachment=6513][attachment=6519][attachment=6515][attachment=6516][attachment=6517][attachment=6518][attachment=6520]


MJUZA


___
 
Član
u vrijeme kada je snimano bio je neki no name amp. od oko 300 w a bas je bio oko 400 w

a sada dolazi panasonic digitalno pojacalo 1100W i pioneer woofer 1200w
HU je sony struja odradjena zice provucene nove deblje zbog jaceg pojacala oprema narucena samo cekamo dostavu pa ce biti novi video

THX svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top