skuter yamasaki 50 ccm

skuter yamasaki 50 ccm

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo mog malesnog :icon_smile: padano je sa njeg jos neki sa ovog foruma imaju iskustva s tim :D pogledajte interesuje me kako srediti ove plastike retrovizore pojacat ga i tako to malo ko zna nek uputi
 
Član
sasvim solidan skuter..moze se on fino sredit..ako masina nije uhabana..a retrovizore..imas one univerzalne za skutere..po 15-ak km cica su ti ...a ove plastike ti je najbolje povarit ih pa pokitovat ih ..smirglat i farbat..ako mislis ga ostavljat sebi..a ako ne ..ne diraj nista
 
Član
Taaky je napisao(la):
sasvim solidan skuter..moze se on fino sredit..ako masina nije uhabana..a retrovizore..imas one univerzalne za skutere..po 15-ak km cica su ti ...a ove plastike ti je najbolje povarit ih pa pokitovat ih ..smirglat i farbat..ako mislis ga ostavljat sebi..a ako ne ..ne diraj nista

ma mislio sam ga prodat sad da nesto drugo kupim mal ovaj ruzno izgledam na njemu :D
 
Član
sretno u nastavku.....:p :smajli28::smajli30:

dje nece neko od 105 kila ruzno na njemu izgledati i visine 192....:icon_smile:
 
Član
pa dobro jest malo malo skut..al sta bi..uzmi ovaj kao kod mene..komotan skuter..moze se na njemu svasta radit:lol::lol: ..moze 2 sjest..bez imalo tiskanja...a moze se fino nacunirat;);)
 
Član
ma gledali smo ja i on za vikend aprilliu od 125 CC on bi to uzeo....jbg 105 killa valja potjerati a pogotovo dvojicu....a na ljeto kad kupi skut veliki su nam planovi za zvucnike i te djide...koliki je u aprillie gepek moze stato i zvucnik i woofer i pojacalo....:icon_smile:
 
Član
Taaky je napisao(la):
pa dobro jest malo malo skut..al sta bi..uzmi ovaj kao kod mene..komotan skuter..moze se na njemu svasta radit:lol::lol: ..moze 2 sjest..bez imalo tiskanja...a moze se fino nacunirat;);)

ahahahahhha ma vidjecu valja prvo ovog rijesit :D
 
Član
pa dobro..al ovaj moj skut moze vuc dosta dobro...vuce skoro isto i mene ko i starog..a ja imam 70 kila stari preko 100 ..kazem ..ja ga u subotu ..zakuco do kraja ..80 na sat..sta ce ti vise..a dosta je velk i on i gepek..moze 2 stat komotno bez imalo tiskanja na njemu..a gepek...kad bi stavio ove zvucnike..moze jos 4 ovakva dole ispod stat;)
ma uzmi sebi drugi motor..pa tog prodaji..rijetko ko to kupuje :D ..bar ja mislim.a ako si ga izudaro..tesko da mozes sta puno love izvuc..3-4 jojke max ..po mom misljenju..jer se ovakvi moji krecu oko 800
 
Član
Taaky je napisao(la):
pa dobro..al ovaj moj skut moze vuc dosta dobro...vuce skoro isto i mene ko i starog..a ja imam 70 kila stari preko 100 ..kazem ..ja ga u subotu ..zakuco do kraja ..80 na sat..sta ce ti vise..a dosta je velk i on i gepek..moze 2 stat komotno bez imalo tiskanja na njemu..a gepek...kad bi stavio ove zvucnike..moze jos 4 ovakva dole ispod stat;)
ma uzmi sebi drugi motor..pa tog prodaji..rijetko ko to kupuje :D ..bar ja mislim.a ako si ga izudaro..tesko da mozes sta puno love izvuc..3-4 jojke max ..po mom misljenju..jer se ovakvi moji krecu oko 800

i konto sam tako prodati 300 negdje samo nemam kupca :D na piku samo hoce zamjene neke :D
 
Član
pa sta ti nude..uzmi sta god dobro je..tesko je ovog yamasakia prodat..uzmi mob..pa ga opet udaj..bolje ti je tako..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top