SKuter 150ccm 4T slabo ide

SKuter 150ccm 4T slabo ide

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo
Radi se o ovom modelu
200732224326144100_EEC_Scooter_PS_150T_3.jpg

http://popsports.ecvv.com/products/876908.html
150ccm 7KW a ide kao da ima 2KW i nece vise od 5000obrtaja kada se vozi a na leru ide do 8000obrtaja a krajna brzina 60tak na sat
Probo sam bez auspuha isto.
iglicu postavljo na sva mjesta isto,
cdi nema pink zice jbg
sta bi se jos moglo napravit, vidio sam i onaj prsten na variatoru ali bez njega nemoze da se namontira variator.
pozz
 
Preporucio bih ti da odes ovlastenom serviseru da vidis sta nije uredu, ako nije u redu, mozda jednostavno motor ima blokadu, eh sad ako puno cackas po motoru gubis garanciju, ako ti je motor pod garancijom jos naravno, ako ti je garancija istekla otidji ovlastenom serviseru i neka ti skine blokadu... Ja svoj motor ljetos sam kod ovlastenog servisera stalno gledao kako momci/djeca dolaze da im skida covjek blokadu jer im je garancija istekla i smiju cackati dalje!!!!
 
Ne znam vala, ja svoj motor nikad nisam dao u ruke da mi radi sta osim ovih likova koji imaju ovlasteni servis, a ima ih mnogo koji se ko fol razumiju, mozda i previse, moj ti je savjet da se nakanis i odes ovlastenom serviseru da ti to pogleda, i u mene je Kanuni 150ccm oko 7 KW tako, 120km/h na satu pise, ja doguro do 100 km/h i pustio gas, zao mi motor derat, vozam ga godinu, jos uvijek mu masina nije ni razradjena kako treba, samo lagana voznja, da ne spammam bezze samo govorim da trebas provjeriti da li ima blokadu jer moj ide vise, ja znam da ne pustam motor u ruke nikome osim ovlastenog servisera, on najbolje zna jer ima licencu, a ti imas svoje, nego ti je ovo moj savjet!!!
 
Član
nije to do blokada i prstena na variomatu, mora taj skuter ici najmanje 100 km/h, nego ti rasklopi masinu, vidi u kakvom je stanju..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top