Skrivena kamera-tragicni dogadzaj iz 1995

Skrivena kamera-tragicni dogadzaj iz 1995

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=0hsC6quPB4k
Ziva istina nije namjestaljka ...
:icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
 
Član
Ma de bre, znam ovu foru od pre sto godina, ovo je skec, nije istina, pa ako je prava skrivena kamera kako je ovako iz vise uglova i ocigledno je da je namontiran materijal, isao bi sirov snimak bez ove vesele muzike....
Klip moze da se naslovi kako hoces, ali ovo nije istinito...
 
Početnik
nadam se da nije... hehe, Rusi ludaci, nije se sa njima zajebavati, njihovi mafijasi su jedni od najjacih i najzajebanijih igraca u podzemlju nase zemlje.. sto bih voleo tu da se ubacim :D jebes programiranje vise :D:lol::lol::lol: hahaha
 
Član
deez je napisao(la):
Ma de bre, znam ovu foru od pre sto godina, ovo je skec, nije istina, pa ako je prava skrivena kamera kako je ovako iz vise uglova i ocigledno je da je namontiran materijal, isao bi sirov snimak bez ove vesele muzike....
Klip moze da se naslovi kako hoces, ali ovo nije istinito...

bitno da si ti pametan i da znas kako je :icon_mad:
u novinama objavljeno 1995 vijestima nema gdje nije
naravno to je neko iz zajebancije l ?
 
Član
naravno da je fake,klasicni fake :)
kao i sto ima metar drugih fakeova...pa jbg sta su sve novine objavile a bilo fake :)
 
Član
Death_beat je napisao(la):
pizdec.net :lol:

a ti se ogi naravno sjecas novina i vijesti iz 1995. :D



Naravno da se sjeca tad je imao 4 godine ili mozda 5 ccc :$

Fake da ne moze biti veci prije je na svakom forumu ovo bila sticky tema da li je fake ili nije hahahahahahha ....

:D:D:D
 
Član
0g1 je napisao(la):
deez je napisao(la):
Ma de bre, znam ovu foru od pre sto godina, ovo je skec, nije istina, pa ako je prava skrivena kamera kako je ovako iz vise uglova i ocigledno je da je namontiran materijal, isao bi sirov snimak bez ove vesele muzike....
Klip moze da se naslovi kako hoces, ali ovo nije istinito...

bitno da si ti pametan i da znas kako je :icon_mad:
u novinama objavljeno 1995 vijestima nema gdje nije
naravno to je neko iz zajebancije l ?

sta ti znaci ovo?
zasto licno shvatas, oladi malo sa tim mrgudima, ni sa cim nisi izazvan da se koristis ironijom da bi me vredjao.
Ja se ne pravim pametan nego samo govorim kako deluje situacija, nije moj problem i da se zaista desilo!

hajde PEACE! :icon_exclaim:
 
Član
e bre pa nismo deca ;)
ne zaista, mrzim bahatost i svadju, pogotovo nesporazume koji se razviju u konflikt!
a ti brate "flash back", ne mogu da verujem koliko spamujes, pa zar je moguce da mozes dnevno da naguras 100 komada... svaka ti cast batice, moj si idol! :icon_biggrin:
 
Početnik
hehe, hvala druze, zavaljujem :D:lol::lol::lol: ;)

ma odusevio sam se ljudima na forumu :cool: extra je zezanje, jos ima i pica na forumu :icon_smile::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top