Škoda Superb

Škoda Superb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
9080109.002.Mini1L.jpg


9080109.002.Mini2L.jpg


Ocekuje se prezentacija na Geneva Motor Show u Martu.
Navodi se da ce se u ponudi naci 1.8 litreni TSI 160KS, a ocekivanja zaljubljenika u Škodu su motor 3.6 lit. FSI (280 KS).
 
Početnik
ovaj skodilak mi je uvijek bio mochniji od passazha sa kojim djeli dosta toga ...
dali che ovaj novi biti neznam ali ne svidjaju mi se zadnja rasvjetna tijela, slicna su na mondeu novom i ona su mi bljack
 
Legend
Tipo16V je napisao(la):
ovaj skodilak mi je uvijek bio mochniji od passazha sa kojim djeli dosta toga ...
dali che ovaj novi biti neznam ali ne svidjaju mi se zadnja rasvjetna tijela, slicna su na mondeu novom i ona su mi bljack

Ni slicne nisu Mondeoovom

ford-mondeo-4p-lat.jpg
 
Tipo16V je napisao(la):
ovaj skodilak mi je uvijek bio mochniji od passazha sa kojim djeli dosta toga ...
dali che ovaj novi biti neznam ali ne svidjaju mi se zadnja rasvjetna tijela, slicna su na mondeu novom i ona su mi bljack

zar nije superb u klasi sa phaetonom..a octavija u klasi sa passatom..ispravite me ako grijesim ali to mi je po nekoj logici..

i mada nije prica o tome ali kad je daki vec postavio sliku - ne da je mocniji ovaj mondeo od bilo koje skode nego ja skoda mala maca za njega :cool:
 
Legend
Skoda Oktavija ti je u klasi sa Golf V i Ford Focus Opel Astra i slicni.
Navodim da je u ovu klasu svrstana od strane medija i strucnjaka, da li po necijem misljenju spada u drugu to ne znam.
 
Član
Mocno izgleda nema sta, i po meni najveca konkurencija na nasim prostorima bas vlada u ovoj klasi:
Superb, Passat, Mondeo, A6.... stvarno ove zadnje generacije pomenutih vozila sve bolje od boljeg, ne znam kojeg bi prije.
Naravno pare nisu problem, al para nema.
 
malo je offtopic ali jel zna iko kad ide proglasenje auta godine u bosni...il je vec bilo :) nisam bas pratio to..od svih onih auta meni su najjaci mondeo i merc c klase...po meni mondeo ubjedljivo bez premca!!!
 
Član
Meni ima identicne linije kao Passat, zapravo vjerujem da je vecina elemenata i prebacena sa njega... nemam zamjerki, bice to jedno dobro auto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top