Skoda Superb 3T combi

Skoda Superb 3T combi

Član
I ja se ponovio ;)
Mislio, mislio i skontao da je ovako najbolje. Veoma zadovoljan ulozeno dobiveno, motor TDI 125KW sa naravno DSG mjenjacem.
Oprema bogata, lakse mi reci sta nema tj. grijaci sjedista, panorama krov, el.podizac zadnjih vrata(gepek), mozda jos nesto ali ne znam sada.
na satu cca.145000km sto je naravno provjereno u servisu sa svim ostalim podacima. Sada me ceka preventive radi zamjena ulja i filtera pa onda na 180000km veliki servis.
Imam samo problem ne cita CD/DVD kao da je laser zaprljan pa cu morati otvarati..
2nhdgsn.jpg

9url2w.jpg
33feoue.jpg
2w3zu3t.jpg
 
Član
Odlično auto, otac vozio do prije godinu dana samo kod njega bila manual i 4x4 extra auto prostora u izobilju mogu mislit još kod ovoga karavana. Auto ima nekih svojih mana al sve u svemu odlično je, puno sreće i pređenih kilometara :D
 
Član
Hvala svima, i vi jos bolje promjenili.
Kada sam htio kupovati samo DSG sam i htio, jer vec vozam automat tako da znam. DSG je posebna prica divota ljepota ;)
 
Legend
Wow.. kakav auto
Ovo sam i ja sebi planirao nekad uzeti, sto se tice ulozeno/dobiveno def jedan od boljih auta..
Koliko te izasla, ako nije tajna ?
Iznenadit ces se kako malo trosi taj motor sa tim mjenjacem, bar kod mene u passatu je tako :)
 
Član
Mala tajna... po gradu onako lagano 6,5l autoput isto do 150km/h. Vozao sam auta sa DSG mjenjacem tako da znam sta mu najbolje odgovara. Sve u svemu do sada sam pre prezadovoljan skodilakom.
Bice slika akB, nestalo mi filma ;)
 
Top