Škoda octavia tour 1.9 TDI

Škoda octavia tour 1.9 TDI

Član
Evo ovako, odlučio sam da vam predstavim svog ljubimca na četiri točka. Znači radi se o škodi octaviji sa 1,9 tdi pd motorom od 74 kw i 240 nm obrtnog momenta, koji je uparen sa petostepenim manuelnim mjenjačem. Godina proizvodnje je 2006. i na satu ima 180k km. Škoda ima zadovoljavajući nivo opreme kao npr. auomatsku klimu, tempomat, el podizače stakala naprijed i nazad, daljinsko zaključavanje itd, sasvim dovoljno za prosječnog čovjeka. Auto posjedujem 3 mjeseca i vrlo sam zadovoljan u svakom pogledu. Ako neko ima neke kritike ili prijedloge radu ću ih poslušati i vidjeti šta se da uraditi po tom pitanju. Pozz za ljubitelje auta u BiH i okolini :D

Evo malo slika da vidite o čemu se radi, ubacit ću za koji dan jos koju sliku, sad za sad je to sve što imam.

I još da napomenem da sam novi na forumu, pa ako bude nekih grešaka sa slikama (nadam se da ih neće bit), jbg halalte :p

Fotografija0035IfWiR.jpg
Fotografija00361giTY.jpg
Fotografija0037K08yJ.jpg
Fotografija0033kaoe3.jpg
Fotografija0034i1gTB.jpg
Fotografija0046c5Wm.jpg
Fotografija0040.jpg
 
Član
Hvala, sad trenutno sam zadovoljan sa ovakvom kakva jest, a i zima je pa mi se ne radi nista, mislim da cu poslije zime pokusat da uradim neka sitna uljepsavanja, mozda bolje felge nabacit iako mi se cini da joj ove originalne super pristaju. Ako imate prijedloge neke izvolite napisite svoje misljenje. :icon_smile:
 
Administrator
Odlična škoda ;) Originalne joj super pristaju, ali veće felge nisu na odmet. Unutrašnjost je odlična. Jesu li ovo presvlake?

Blago zatamniti zadnja stakla i biće puno bolja ;) I centralnu konzolu presvući u piano black foliju ili sivu foliju. Potraži na forumu slike gdje sam ja postavljao sivu foliju u svoju skodu ;)



Napiši u profilu koje auto voziš.
 
Član
Hvala na prijedlozima, ovo su presvlake od eko koze koje su radjene u njemackoj po mjeri, iako su sjedista ispod u super stanju bivsi vlasnik ih je uradio i meni odgovaraju i lijepo izgledaju. To za foliju cu da pogledam sad pa ako mi se svidi to cu i da uradim. A za zatamnjenje stakala neznam da li cu onda imat prblema sa policijom u rs-u, ili se moze uraditi neki atest il nesto tako????
 
Administrator
atesta za stakla nema, ali po zakonu možeš imati zadnja bočna zatamnjena. Staklo na gepeku ne smiješ imati zatamnjeno.

Kod ovih skoda mi se nikako ne svidja ovaj zadnji brisac. Ja imam istu takvu skodu i puno bolje izgleda bez tog brisaca, a nije ni neka potreba za njim ;) Mozda bi puno ljepši bio kada bi ga zamijenio sa brisačem od nekog drugog modela auta, sa brisačem novije tipe ;)
 
Član
pa sad meni taj brisač ne smeta, nekako mi odgovara, možda zato što je crno auto da je neke druge boje više bi se istico taj brisač. Probat ću da nađem neki spojler nazad da stavim, npr od octavije vrs ili takav neki, da nije preglomazan, onako elegantno da izgleda. :cool:
 
Administrator
Evo kolega sa foruma prodaje http://www.bhtuning.com/prodajem-lip-spojlere-za-gepek-t-73268.html a evo ovdje imas kako to izgleda na njegovom autu http://www.bhtuning.com/skoda-octavia-1-9-tdi-t-70800-4.html

poz
 
Član
svidja mi se lip spojler ko kod njega, vidjet cu sa njim da uzmem, kontaktirat cu ga preko pika, a octavia mu je super, ima dobre felge i izgleda ko drugo auto sa njima. :icon_smile:
 
Top