Škoda Fabia - Bantic

Škoda Fabia - Bantic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aj da i ja predstavim svoju ljubimicu... postove cu c/p s mog foruma da se ne bi oteglo pisanje :D

19-10-2006
S obzirom da sam jutros dobio svoje i Fabijine dokumente ondak bi je službeno i predstavio... :)

Preuzeo sam je u utorak oko 20:30 i od tada do jutros smo Fabija i ja bili ilegalci... nebitno.. tehnički podaci:

Motor: 1,4 MPI (68ks)
Felge: čelične Škodine od 14"
Boja: stone siva metalik (u knjižici piše plava s posebnim efektom... ok ;D )
Prva registracija i datum proizvodnje: 07.2002.

Oprema: klima, eps, centralno daljinsko, alarm, putni kompjuteric, Panasonic mp3, dvosistemci u komponenta (Škoda originalis). Možda sam još nešto zaboravio od opreme vjerojatno jer nemam pojma šta sve ima ;D
Uz nju sam još dobio i krovne nosače za koje se pitam čemu, ali ok :)

Prešla je ukupno ~62500km u trenutku preuzimanja.

U ovih ~150km što sam prešao sam zadovoljan s autom, a gorivo još nisam tankao jer je bilo pola rezervoara... čekam dok se potroši staro...

Nadolazeći radovi dok uhvatim slobodnog vremena:
1. zimske gume
2. servis koji je trebao biti napravljen na 60000km

U planu za ovaj vikend je bilo i ledeno bijelo osvjetljenje ali sam ga odgodio jer mi se trenutno sviđa originalno zeleno (nešto ljepša boja nego kod Felicije) pa dok ga izguštam :D

Eto, mislim da je to to.

P.S. Zbog kroničnog nedostatka vremena je još nisam stigao slikati ali će i slike uskoro 8)
:foto: / 21-10-2006
22-10-2006

s ovakvim je dupetom dosla



a sad je ovakva...



i jedna kombinacija koja je rezultirala kao los pokusaj ;D

14-04-2007
tko je znao znao je a tko nije sad ce znati ;D

prije nekih mjesec dana sam kupio felge gti jubi felge... hvala Skeeci na preporuci itd i hvala Karteru jer mi je pravio drustvo na putu za KA i nazad u najgoroj veceri ove zime :)

ovako su se vozile cijeli tjedan dok nisam otisao do Hermelina na provjeru



rezultat provjere: 3 komada bez ikakve greske, a cetvrta zanimarivo neidealna (po Viktorovim rijecima dosta felgi takve dodju iz tvornice)

kiselile se felge 3-4 tjedna, zatoplilo ovaj tjedan i nakon sto sam poceo gubiti kontrolu na visim temperaturu sa zimskima odlucio sam podhitno preci na ljetne gume :)

jucer Danko i ja na montazu guma...

pozdrav zimskim gumama.... vidimo se za pola godine...



i danas jedan :foto: s novima...


eto, to bi bilo to za sada.. ako bude srece i pameti za jedno 10tak dana u auto stize boca... plina :D
s bocom ce svaki mjesec vise novca ostajati za sredjivanje auta.. manje vise ce biti serijala bar sto se motora tice :D
 
Član
felge su 16" gti jubi :)
cijena? prava sitnica... preko frenda sa 400 spusteno na 300 eura.. samo jedna sa sitnom ogrebotinom, a ostale kao nove :)

gume 195/45/16
 
Legend
:) Extra ti autic, covjece nisam prije ni primjetio ove felge, preljepe su. Odradim ti fotku jednu cim stignem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top