skidanje kazaljki sa km sata i obrnometra

skidanje kazaljki sa km sata i obrnometra

Član
ljudi imam jedno pitanje poceo sam da sredjujem cajgere na audiju (slike pre i posle ce naravno biti postavljene) ali sad trenutno imam jedan problem i treba mi pomoc da ga resim kako da skinem kazaljke sa km sata i obrnometra??? plasim se da nesto ne polomim da li ima neki poseban polozaj znam za onu foru sa viljuskom ali nece pokusavao sam i ne ide :icon_rolleyes:
 
Član
pa i ja mislim polako viljuskomn da probam tj probao sam ali nesto tesko ide tako da cu probati opet polako plasim se da nesto ne polomim :))
 
Član
Izvini, ali nisam mogao a da ne pitam, šta ti je to "obrnometar"? :icon_confused:
 
Član
pa kako da ti objasnim sta je obrnometar obrnometar je obrnometar :lol: stoji pored km sata na instrument tabli ne znam kako da ti ga definisem sluzi za merenje obrtaja rada motora kapiras.... ne znam kako vi to u Bosni zovete :)
 
Član
bucaman je napisao(la):
pa kako da ti objasnim sta je obrnometar obrnometar je obrnometar :lol: stoji pored km sata na instrument tabli ne znam kako da ti ga definisem sluzi za merenje obrtaja rada motora kapiras.... ne znam kako vi to u Bosni zovete :)

hehehehe...
obrtomjer mozda? :D
 
Član
Shelby je napisao(la):
bucaman je napisao(la):
pa kako da ti objasnim sta je obrnometar obrnometar je obrnometar :lol: stoji pored km sata na instrument tabli ne znam kako da ti ga definisem sluzi za merenje obrtaja rada motora kapiras.... ne znam kako vi to u Bosni zovete :)

hehehehe...
obrtomjer mozda? :D

ee tako je !!!!! :lol:
 
Član
Ljudi pomagajte sve sam spremio i sad bih polako trebao sklopiti sat i naravno postaviti slike ali nikako ne mogu da skinem kazaljke sa km sata i obtromjera :) skinem ih lagano sa pokazivaca temperature i pokazivaca goriva ali ovo ne ide pa ne ide.. interesujeme da li ima neki osigurac ili se samo svuku sa drzaca pomozite mi ako znate da sve to polako sklopim i u toku sledece nedelje slike kacim :)) pozz i hvala unapred
 
Član
Jesam li ti lijepo rekao ???...
Kakve viljuske kakvi bakraci, udri sa dvije kasike istovremeno i dobro pazi da opteretis sa obje strane istovremeno. Nema druga metoda poluge, a da je iz kucne radinosti, osim ove.
 
Top