Skidanje instrument table na vectri 89

Skidanje instrument table na vectri 89

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh, zelio bih da vas pitam kako se skida instrument tabla u kompletu u Vectri 1989?
Da li je to itko radio prije pa da mi objasni postupak posto bih da radim nesto u narednom preiodu na svojoj Vectrici?:icon_idea:
Slika nije iz mog auta ali je to ta instrument tabla o kojoj je rijec
 
Član
pa dobar je to site samo.. problem je sto ne znam njemacki.
mogu ja gledati u to na site-u do u jutru ali necu skontati nista
 
ima dosta slika (ja sam pratio uputstva za svoju CorsuB)
u MSoffice Word imas prevodioca sa njemackog na engleski - to malo pomaze

u sustini sjedi i skidaj, kako bude bice..... samo nemoj nista na silu (bar ne pretjerano)...
i sretno
javi sta si uradio i postavi slike (tako da i drugi znaju ubuduce)
 
Član
ma jah, sad u subotu sjesti, sarafciger u ruke i plahko, sta bude nek bude.
javim vam cijeli postupak cim ga rasklopim.
 
Brate skidao sam ja...Prvo moras da skines volan,pa plastiku oko volana,onda jos plastiku oko sata,i onda je samo izvuces,imaju neke zabice pazi da ih ne polomis......
 
Član
Kod mene je BMW E30 i gledao sam kad je momak skidao sa drugog,da proda meni i nije nista komplikovano,imaju fino vidljivi serafi koji se naravno skinu i izvuce se samo tabla..Nebi ni kod tebe trebalo biti nesto komplikovanije
 
Član
Schumi je napisao(la):
Kod mene je BMW E30 i gledao sam kad je momak skidao sa drugog,da proda meni i nije nista komplikovano,imaju fino vidljivi serafi koji se naravno skinu i izvuce se samo tabla..Nebi ni kod tebe trebalo biti nesto komplikovanije
Nije isto na bmw-u i na opelu..Npr kod mene na fiatu odvidas 2 vide i to je to,dok na drugim autima moras pola toga razvidati da bi skinija tablu.
 
Član
Kod fabije pomakne se volan prema dole, trgnes prema sebi donju masku inst table, 2 sarafa, 2 metalne zabice i izvuces komotno...za 3-4min se skine...
 

IGY

Član
tibor987 je napisao(la):
Kod fabije pomakne se volan prema dole, trgnes prema sebi donju masku inst table, 2 sarafa, 2 metalne zabice i izvuces komotno...za 3-4min se skine...

znam :D

a znam i kako boju svjtla prmjeniti, uskoro ce se Anais nadam se moci pohvaliti jos jednim mojim djelom:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top