sjedista golf 4 u golf 3

sjedista golf 4 u golf 3

Član
kupio sam komplet sjedista iz golfa 4 i htio bi ih ubaciti u trojku..da li ima kakav majstor u sarajevu da bi mi to mogao ubaciti
 
Legend
Ako nemas bocne nosace koji se skidaju (sijeku) sa cetvorkine skoljke... onda ti treba sjedeci dio armature sijedista od golfa 3, brusilica i CO2... ;)
 
Član
Kod mene su sjedista od cetvorke u trici , treba ti samo brusilica dva komada lima min 2mm debljine, 10x7cm , busilica i dobri boreri za metal i nesto serafa za metal , nikakvi klizaci , Co2 aparati i slicne stvari.
Mozda ako ima razlike od godine do godine cetvorkinih sjedista ,da je neka razliak, mada mislim da su sva ista.
 
Član
Dobar potez ja sam ih imao i u dvici i u trici sam ih postavio i nikakva mudrost ne treba.
Alat busilica,brusilica dva komada L profila min 2mm debljine,10x7cm i jedino sto moras osjeci onaj prednji klizac na saciji sto ti cuva sadasnja sjedista i zavaris taj L na kojim probusis dvije rupe profil i navuces klizac sjedista.;)
Ako ti ne bude sta jasno nazovi me obijasnit cu ti...
062/958-975
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Dobar potez ja sam ih imao i u dvici i u trici sam ih postavio i nikakva mudrost ne treba.
Alat busilica,brusilica dva komada L profila min 2mm debljine,10x7cm i jedino sto moras osjeci onaj prednji klizac na saciji sto ti cuva sadasnja sjedista i zavaris taj L na kojim probusis dvije rupe profil i navuces klizac sjedista.;)
Ako ti ne bude sta jasno nazovi me obijasnit cu ti...
062/958-975

ok druze hvala ti puno
 
Član
nego jos jedno pitanje imam i zadnja od cetvorke da li ona mogu ikako se uglaviti ili ne..i posto ja to neznam uraditi pa da nepokusavam imal ko da bi mi to mogao odraditi da mu ja platim da mi to postavi
 
Član
Ja bi ti to rado postavio ali sam s vremenom jako kratak:icon_confused: ,a zadnju klupu mozes postaviti na krajevima se uklopi,ali problem je u tome sto je to djeljiva klupa i morao big sa neke sasije skinuti taj komad da zavaris na svoje auto ili da nekako ih spojis jer vidjet ces da na njima imas dole rupe i pokusaj uglaviti kakvu cijev ili nesto jer tako sam i ja radio da imaju preklop;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Ja bi ti to rado postavio ali sam s vremenom jako kratak:icon_confused: ,a zadnju klupu mozes postaviti na krajevima se uklopi,ali problem je u tome sto je to djeljiva klupa i morao big sa neke sasije skinuti taj komad da zavaris na svoje auto ili da nekako ih spojis jer vidjet ces da na njima imas dole rupe i pokusaj uglaviti kakvu cijev ili nesto jer tako sam i ja radio da imaju preklop;)

nemoram to postaviti ovih dana ako budes imo vremena ikako javi
 
Član
A zasto lock? tema je slicna i covjek pita samo za stariji model... bolje ovdje nego da se mali milion slicnih i glupih tema otvori.
 
Član
rasprava se nastavlja ajmo momku treba pomoc da li moze ili nemoze ali mislim da sve moze
 
Top