Sjedista Alfa Romeo > Punto MK2B

Sjedista Alfa Romeo > Punto MK2B

Pozdrav raja , nadam se da nisam fulio podforum. Zanima me od koje Alfe pasu sjedista u Punta mk2b , i prednja i zadnja naravno.
 
Član
Trebala bi da pasu od 145ice tu su negdje po godistu :icon_rolleyes:

provjeri na nekom fiat alfa forumu, nosaci za prednja se daju prepravit i od neke druge ako su za zadnju klupu je malo zezenuto, a ima alfi dosta sa koznim sjedistima mogo bi naci od 147 neke ako se mogu kako uglaviti u punta :D:cool:
 
Legend
od 147ice cini mi se da pasu, flamingO je stavio od nje koliko sam shvatio
imas njegovu temu tu..

ganjaj od punta sportinga ili hgta, extra su sjedista..
 
adi187 je napisao(la):
Trebala bi da pasu od 145ice tu su negdje po godistu :icon_rolleyes:

provjeri na nekom fiat alfa forumu, nosaci za prednja se daju prepravit i od neke druge ako su za zadnju klupu je malo zezenuto, a ima alfi dosta sa koznim sjedistima mogo bi naci od 147 neke ako se mogu kako uglaviti u punta :D:cool:

kod mene je 2005.godiste , i ja sam cuo da moze od 145-ice al nisam siguran opet sve su to price rekla - kazala , ne bih da bezveze bacim pare na sjedista pa da mi bezveze stoje , a vala ne moraju biti ni kozna , nije mi to prioritet , prioritet mi je popraviti malo udobnost :)


.nOKe je napisao(la):
od 147ice cini mi se da pasu, flamingO je stavio od nje koliko sam shvatio
imas njegovu temu tu..

ganjaj od punta sportinga ili hgta, extra su sjedista..

ma brate znam da su extra, to sam prvo i ganjao ali mi se vise svidjaju alfina , pa zato i pitam :) imam neku kombinaciju u glavi sta zelim , zato se i raspitujem :)
 
Član
Jesi li uzeo sjedista? Ima lik prodaje sjedista iz alfe za 100 km. Laki mu je nik na piku lik je iz sarajeva ;)
 
ado_d je napisao(la):
Jesi li uzeo sjedista? Ima lik prodaje sjedista iz alfe za 100 km. Laki mu je nik na piku lik je iz sarajeva ;)

Nisam uzeo jos uvijek , trazim polahko , jer necu svasta da uzimam , zaletih se danas na jedna , i onda se sjetih da su iz karavana i da mi ne mogu :D

mozes li mi naci link od tih sjedista ja nisam mogao naci ?
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
Jesi li uzeo sjedista? Ima lik prodaje sjedista iz alfe za 100 km. Laki mu je nik na piku lik je iz sarajeva ;)

Nisam uzeo jos uvijek , trazim polahko , jer necu svasta da uzimam , zaletih se danas na jedna , i onda se sjetih da su iz karavana i da mi ne mogu :D

mozes li mi naci link od tih sjedista ja nisam mogao naci ?

http://www.pik.ba/profil/autolaki/#sta=aktivni Eo brate to je taj lik pa ga nazovi pitaj ;)
 
Top