SJ4000 Action Cam

SJ4000 Action Cam

o samoj kvalitetu kamere mozes nac na netu jer kod nas je to slabo zastupljeno da ti to neko licno kaze ;)
a ako mislis tu kameru koristit samo u autu onda mani se troska imas jeftinijih koje rade posao a ako je planiras koristit za sve i svasta onda kupuj jer SJCAM je dobar Kinez ;)
http://www.banggood.com/Wholesale-Sport-Camera-c-3250-0-1-3-45-0_page1.html?sortType=asc
eto link pa procunjaj jos o njima ispod svake ima dojam od kupca i sve ce ti bit jasno

Ma reko da nije neko slučajno s foruma dolazio u dodir sa njom. Na korištenje u autu sam i najmanje mislio, to onako ponekad možda, više bih je uzeo za sve i svašta, za zajebancije neke pa možda čak i za snimanje projekta s bubom. Čitam dojmove, nema mi druge, mada vidim da nema nekih opasnih pritužbi, služi svrsi.
 
BHT Ovisnik
Sacekaj par dana,meni trebaju 2 doci haha. Ponudio na 2 aukcije i na obe dobio hahaha. Svaki dan iščkujem da dodu,ali vidim da je svi hvale, kolega je kupio i kaze da je drama dobra,nisam stigao do njega je otici pogledati, ako zelis mogu ti jednu prodat po nabavnoj hahaha :D
 
Član
Moj kolega je ima. On ima enduro motor i stalno je nosi na kacigi. S obzirom da on vozi samo po šumama i brdima gdje ima puno drmuckanja kamera ga služi odlično. Ali samo moraš paziti da ne kupiš kopiju. SJ je kineska kopija GoPro-a i toliko je dobra da prave i kineske kopije SJ-a. Ta kopija kopije je živo sranje. Samo obrati pažnju da je original SJ. Jedan od načina da skontao dali je original je da kod originala ispod lece piše SJ Cam, dok kod kopija ne pise. Uglavnom istrazi malo po netu i vidjet ces kako prepoznati original SJ.
 
Član
Samo budi svjestan da nema originala za 50$ to su sve kopije. Original je oko 100$ zavisi od opreme koja dodje uz kameru.
 
Član
Mnoooooooooogo momaka u Srbiji je koristi na motorima (ako hoćeš javi mi na PM i dacu ti link sa foruma da citas sve).
Ja sto sam shvatio da je za cjenu odlična kamera ali da ima i kopija iste.
Moj zaključak je da je mnogo dobra kamera.
 
Top