Sitroa C4 VT-RS

Sitroa C4 VT-RS

Moram naglasiti da nisam prijavljen na turnir i da je ova pila sa slike van svake konkurencije iz turnira

S obzirom da je amaterski rad podnijet ću i smijeh na račun njega.... :D :icon_smile:

autowprucitroenc4biofle.jpg
 
Početnik
:lol: rekao si da ces podnijet :D

Salim se,svidja mi se rad pravo,dobar izbor felgi i svidja mi se sto je prepravljen na dvoja vrata mada mogao si onda i onu donju lajsnu izjedna tj pomjerit sastav :D

Ugl svidja mi se :cool:
 
Član
za pocetnika nije lose ,al ako radis onda odradi da valja ,evo kako si ovu mrezu i maglenku poduplao vidi ti se crtica onde da nisu u istoj ravni , onda vrata kako si pravio kupea ,i to isto trebas popravit ,zadnja felga ne realna, pretpostavljam da si brzo zavrsio ,odvoji vise vremena i odradi fino , nisam ni ja neki pro tuner ,al ne pravim takve greske ,nisam te htio uvrijediti nicim samo vise vjezbe trebas :cool:
 
Pa naglasio sam da je ovo amaterski rad,za manje od sat vremena gotov :D
Ne znam imam li baš vremena za detalje i fino ugađanje :icon_smile:
 
Član
pa nije lose kad tamo na turniru vidim bilo je svega,,nego prijavi se za sledeci krug i onda imas vremena da to sve uklopis...;)
 
Član
Kakav je amaterski rad za sat vremena...to je isto sex na 3 minute...jedino ti sretan, nitko vise :lol::lol::lol:
 
De pustite covjeka,izgubice volju .. Nije lose,sjetite se vi svojih prvih radova,bezveze.
Ima dosta gresaka . . Evo napisacu ti koje ja prepoznajem pa da znas za ubuduce. . Na vozacevim vratima i prozoru se vidi nekakva nejasnoca,sta si radio,nesto zagladjivao ili ? Onda,kakve su ovo feluge ? Na zadnjoj je falc ogroman,a a na prednjoj ga skoro pa i nema. . Dalje,kod prednje gume,na zadnjem djelu imas neki dio ne mogu skontati sta je ? Kod zadnje gume imas crno gore,to je valjda kada si spustao auto ? Drugi put fino selektujes,kopiras "layer" i spustis,i onda uzmes gumicu pa popravis . Dalje,Ovo sa frontom i usisom je fino zamisljeno,ali su ti 4 maglenke viska . . Mogle su samo 2 ili eventualno ni jedna .. Eto,na to pripazi ubuduce ..
Nisam ni ja profesionalni tuner,samo ti govorim da znas na sta ubuduce da pripazis. .A to ce sve doci vremenom budes li radio :cool: Sretno u nastavku i da radovi budu sto bolji ;)
 
Prijavio sam se za idući krug turnira, najviše od svega zanimljivo je sudjelovati... a rad .... ma samo je bitno da se ne smiju promatrči i žiri :lol:
 
Član
osim ovoga sto su ti naveli, najveca greska ti je odabir slike.. ne mislim na sam auto (jer se svaki auto moze dobro i kvalitetno uraditi koliko god se neki zalili) jednostavno je prekomplikovano za pocetnika jer ima previse refleksija okoline.. za pocetak probaj raditi auta sa studijskim pozadinama. www.netcarshow.com
 
Top