Sitnica

Sitnica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo fotka:
img0668fi.jpg


Htjeo bi samo da mi neko doda iznas prsta slijedeci tekst:
Onda gledaj lafcino, vidis ga? :p
Das ist Walter! (crvenim slovima)
Uradio bi ja to, al trenutno nemam Photoshop. posto sam nesto disk formatirao. A u paint-u, ne moze se uradi lijepo, s obzirom da se stvori ona bijela kutija, i samo pokvari sliku.
 
Član
e dobar dobar, danke danke:D

a kako si u paintu, ja uzmem ono text i nesto napisem al ostane onaj bijeli kutija u pozadini...?
 
Član
kad kliknes na slovo A u onoj kockici ispod dobijes neke djidje, jebga u mene win 7 pa ti ne mogu slikovito pokazat, uglavom kad kliknes na slovo A, pa 2 slikice sto dobijes ispod onih kruzica i linija i kvadratica, izaberi drugu...
ne znam objasnjavat :D
 
Član
funky je napisao(la):
kad kliknes na slovo A u onoj kockici ispod dobijes neke djidje, jebga u mene win 7 pa ti ne mogu slikovito pokazat, uglavom kad kliknes na slovo A, pa 2 slikice sto dobijes ispod onih kruzica i linija i kvadratica, izaberi drugu...
ne znam objasnjavat :D


u redu je, ne kontam te:D haha

funky je napisao(la):
kad kliknes na slovo A u onoj kockici ispod dobijes neke djidje, jebga u mene win 7 pa ti ne mogu slikovito pokazat, uglavom kad kliknes na slovo A, pa 2 slikice sto dobijes ispod onih kruzica i linija i kvadratica, izaberi drugu...
ne znam objasnjavat :D


u redu je, ne kontam te:D haha
 
Član
a ta kockica, pa sto odmah ne kazes :D heh, zezam se

skontao sam u medjuvremenu, bas sinoc pokusao nesto da napisem, kad to je to. ty;)
 
Član
Imas golu trebu na slici.

Koordinati slike 379,192 u Paintu Zenska se sunca gola zumirajte pa cete vidit.:icon_rolleyes:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Vi povjerovali :lol::lol::lol::lol::lol: Jbg April je tek sljedece godine :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top