Sil80 ajkula

Sil80 ajkula

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znači, napravljena je konverzija sa standardnog s13 fronta na Silvia front, te je stavljen 666 Customs wide( širok ) body kit. Felge su prekrasne Work VS-XX i jaaaako su široke, 18″ x 9J sprijeda i 18″ x 11,5J straga, tako da zadnje gume imaju masivnih 285mm širine. Motor ove ajkule je RB26DETT w, koji je zamjenio standardni RB20, sa Turbo’s Twin TD06 20G w turbinom. Uživajte u slikama :)

nggshow.php

nggshow.php

nggshow.php

nggshow.php

nggshow.php

nggshow.php


Preuzeto sa toontwo.wordpress.com
 

MTR

Član
mogao je bar body kit posarafat iznutra

joj vid mu farova , jedno u puru drugo u polivalo hahahahaha , a ziku haube ojjjjj.
ovo djeca u Hiroshimi sklopila uz dorucak , buahahahah
 
Član
MTR je napisao(la):
mogao je bar body kit posarafat iznutra

joj vid mu farova , jedno u puru drugo u polivalo hahahahaha , a ziku haube ojjjjj.
ovo djeca u Hiroshimi sklopila uz dorucak , buahahahah



:lol::lol::lol:
 

MTR

Član
i daj toon uozbilji se svega ti , ovi po pola dva pa dobijes jedan pun kiseljak i han/nova bila , hem ih nema ovuda hem ...:lol::lol: , daj ako imas tih pila nevidjenih koje se ovuda mogu vidjet , sta ce mi ta japanska zajebancija . dame neko ne skonta pogresno ne mislim na japanska auta ko auta extra su , nego na ove Batman i Q , kreacije ;)

izvinte , dosadan sam al , haaaajjjjjj tek sad vidi motor - KO BAJADERA MAME MI - hahahahahah,
jos drifta mila mati , vices ono pola auta u publici a pola vec na praonici uuaaaahhhhahahahahaa
 
Član
MTR je napisao(la):
i daj toon uozbilji se svega ti , ovi po pola dva pa dobijes jedan pun kiseljak i han/nova bila , hem ih nema ovuda hem ...:lol::lol: , daj ako imas tih pila nevidjenih koje se ovuda mogu vidjet , sta ce mi ta japanska zajebancija . dame neko ne skonta pogresno ne mislim na japanska auta ko auta extra su , nego na ove Batman i Q , kreacije ;)

izvinte , dosadan sam al , haaaajjjjjj tek sad vidi motor - KO BAJADERA MAME MI - hahahahahah,
jos drifta mila mati , vices ono pola auta u publici a pola vec na praonici uuaaaahhhhahahahahaa



Meni je dobar :D a protiv drifta ne govoriti:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
MTR je napisao(la):
i daj toon uozbilji se svega ti , ovi po pola dva pa dobijes jedan pun kiseljak i han/nova bila , hem ih nema ovuda hem ...:lol::lol: , daj ako imas tih pila nevidjenih koje se ovuda mogu vidjet , sta ce mi ta japanska zajebancija . dame neko ne skonta pogresno ne mislim na japanska auta ko auta extra su , nego na ove Batman i Q , kreacije ;)

izvinte , dosadan sam al , haaaajjjjjj tek sad vidi motor - KO BAJADERA MAME MI - hahahahahah,
jos drifta mila mati , vices ono pola auta u publici a pola vec na praonici uuaaaahhhhahahahahaa



Ha ha,smijem se

OT: Strava,vec si jednom postavljao ovu konverziju SX-a u Silviju-a i ja prezadovoljan :D:icon_twisted:

Daj jos,pusti ove đerman hejtere
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top