Sijalice

Sijalice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz ljudi sta ima? Imam jedno pitanje za vas dali neko zna gdje se moze u Sarajevu kupiti H4 sijalica koja svijetli plavo ali da nisu one imitacije xenona? Unaprijed hvala. pozz
 
Administrator
GTI_16V* je napisao(la):
Pozz ljudi sta ima? Imam jedno pitanje za vas dali neko zna gdje se moze u Sarajevu kupiti H4 sijalica koja svijetli plavo ali da nisu one imitacije xenona? Unaprijed hvala. pozz

prvo se lijepo u CLANOVIMA predstavi pa cemo dalje vidjeti...
 

IGY

Član
edo_16v je napisao(la):
Mars u zeljinom stadionu, 8KM

kontam sto mrsnu covjeka kad ono prodavnica Mars, a nisu Edo to te sto momak misli, i ja odavno zvjeram ne bi li gdje naletio na te ali nigdje ih, imao sam ja onakve i nije to to
 

IGY

Član
55/60W, je fabrika odredila, a te sto ti hoces su 95/100W, i za njih moras malo pojacati instalaciju inace ti moze pregoriti instalacija, mislim puno tesko se to moze dogoditi ali desavalo se, jer je puno jaca sijalica i vise se zagrijava
 
Ok ma imao sam neke pa su crkle bile su snaga mislim 100 w i vozio sam godinu dana sa njima bez ikakvih problema. Ali slomih se trazeci ove bez xenon efekta ali nigdje. Moram sutra otici u Mars da sto mi je Edo rekao da vidim te sijalice.
 
Član
IGY je napisao(la):
55/60W, je fabrika odredila, a te sto ti hoces su 95/100W, i za njih moras malo pojacati instalaciju inace ti moze pregoriti instalacija, mislim puno tesko se to moze dogoditi ali desavalo se, jer je puno jaca sijalica i vise se zagrijava

Moze staviti i releje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top