sijalice h7 farovi golf 5

sijalice h7 farovi golf 5

Član
Nedavno jedna za drugom mi pregorise sijalice kratkog svjetla. Navodno tvornicke i imale su lijepu bijelu svjetlost i bas se slagala sa SMD pozicijom. Ubacim druge isto kao njemacke a svjetlost im katastrofa ona klasicna zuta pa to sad neizgleda lijepo.
Zna li ko ovdje kod nas na trzistu kakve imaju i da su kvalitetne da lijepo svijetle(moze i na plavo malo da baca) i da traju duze. Gledao sam od osrama i philipsa ali mi cijena nesto nenormalna :-$
Ili ako ko ima kakve za prodati neka se javi?!
Pozdrav
 
Član
Druže, ćejf se plaća, ili gledaj žute sijalice. Imam ti ja da vuče na bijelo, 15 km obe, pa ako ti pase da ti posaljem
 
Član
Radi cejfa ih i mjenjam jer ove stvarno ne mogu gledat i nije problem dati neke normalne novce. Gledao sam osramove koje kostaju 70+ KM i dat tolike novce za dvije sijalice mi je bezveze.
Sta rece kakve su te tvoje koliko su wati i koliko su koristene?
 
Član
Nove sijalice, 55w, bijelo svijetle, nije loše nimalo, međutim kao što ti brum reče, imaš osram night breaker, do 20 km je komad, ne mogu se porediti sa ovim mojim kineskim
 
osram je po meni zakon jer je cijenom prihvatljiv, a kvalitet extra.osramove imaš kupiti u fis-u a imaš i tih kineskih pa izvoli.
 
Top