Sifre za satelitsku antenu!

Sifre za satelitsku antenu!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
sandi_azra je napisao(la):
meni treba pomoc!! nikako da nadjem dmsat i ove ostale nase programe na satalitu...neznam ni kako se zove ta ..sta ja znam vec ...ima astra hotbird.itd..a neznam na kojoj su ovi nasi kanali..:icon_question:ako moze ko pomoc''


drug satelit se zove Thor 1W.od Astre okreces antenu prema zapadu s tim da je moras par stepeni i oborit,
 
Početnik
e a koji broj je taj thor..?? ima oni brojevi isto kao neka frekwencija ..w ,e i to npr asta je 5.0 E a kolko je ovaj thor?
 
Član
koji ti resiver imas ???? imas li motor ????

ima ubaci se lista kanala sve ti je slozeno i favoriti svi nasi kanali na listi
ali pola tih kanala neces imati ako nemas kljuceve
 
Član
e ovako ima novi nacin gledanja kablovske TV
postoje gradovi u kojima se putem predajnika salju signali
ako zivite blizu repetitora onda vam je dovoljan samo LNB , a ako je repetitor podalje onda je pozeljno imati i tanjir i bilo koji digitalni resiver
znaci samo uperiti tanir u repetitor i sa pojedinim frekvencijama se moze uhvatiti kablovska , znam da se moze u B.Luci samo trenutno neznam cifre

a za Tuzlu je :
11800 H 28000
11835 H 28000
11728 H 28000
11760 H 28000


novija je stvarka pa nije jos u svakom gradu probana ali i to ce se probiti
 
Početnik
sandi_azra je napisao(la):
e a koji broj je taj thor..?? ima oni brojevi isto kao neka frekwencija ..w ,e i to npr asta je 5.0 E a kolko je ovaj thor?

Astra ti je 19 stepeni istocno,Thor ti dodje na 3 stepenu.s tim da moras oborit nagib antene u odnosu na Astru.

DM Sat ima i na eutelo i jos par kanala ali na Thoru su velika vecina nasih kanala negdje oko 15 i 10-tak titlovanih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top