Siber prijedlog

Siber prijedlog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim pomoc oko sibera poceo mi je propustati vodu na rucki i na jednom kraju! Keder je u savrsenom stanju sve 5 ako ima netko da mi predlozi nekog majstora ili nesto HVALA!!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Hvala na savjetu ako jos netko zna neka napise! Hvala

ja sam to resavao tako da zumem kompresor i nabijem pistolj za ispuhivanje u crijevo odvoda na kraju i ispusem ga i no problem
 
Član
Znas kako je u kadetta ima dvi lajsnice na krovu i to sam ispuho ali neznam cini mi se da nije do toga! Ugl probo sam :icon_smile:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Znas kako je u kadetta ima dvi lajsnice na krovu i to sam ispuho ali neznam cini mi se da nije do toga! Ugl probo sam :icon_smile:

kod dvojke imaju 4 odvoda u sva 4 coska to jest plasticna crijeva i zavrsetci se nalaze naprijed ispod blatobrana a pozadi iza karambolke moras nac odvode vode jer ti se voda zaustavlja i preljeva preko nije vazno kakav je odvod samop ga moras nac i ocistit
 
Član
Hvala Zerr probat cu ja sam ih samo s gornje strane cistio sada cu malo i odozdo propuhat nadam se da ce upaliti :) !
 
Član
Keder oko sibera nema nikakvu ulogu u zadrzavanju vode van krova. Voda normalno ulazi u krov, al imas 4 odvoda iz krova koji kod golfa idu pored prednjih vrata i u zadnje blatobrane. Kad se oni zacepe voda se nakuplja u krovu i kad prelije pocne ulaziti unutra. Ocisti odvode i rijesit ces problem.
 
Član
syncro je napisao(la):
Keder oko sibera nema nikakvu ulogu u zadrzavanju vode van krova. Voda normalno ulazi u krov, al imas 4 odvoda iz krova koji kod golfa idu pored prednjih vrata i u zadnje blatobrane. Kad se oni zacepe voda se nakuplja u krovu i kad prelije pocne ulaziti unutra. Ocisti odvode i rijesit ces problem.

nemoras ponavljat sta sam ja vec napiso
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top