SHIFT

SHIFT

Član
Jel gleda neko shift od vas? Kakav vam je? :D Prijedlog za starije clanove i admina da mozda naprave emisjiu tipa shift ? :D
 
Ja sam se nudio da pravimo emisiju tog tipa u BiH, nudio svoje znanje i opremu, međutim nije bilo volje tako da sam odustao od te ideje :)
 
Ja i drug smo kontali da ovo radimo kad polozimo vozacki. Isli bi i van BIH i stavljali na yt, preko partnerstva se moze nesto zaraditi. :D
 
Član
Pa ovo je super a i mozemo da saljemo slike da kacimo i da se objavljuje najbolja slika u emisiji :D
 
BHT Ovisnik
Odakle sredstva. Prva stvar treba dobra HD kamera ili neki vrhunski foto. Odmah u startu 1000KM. Odakle gorivo i ostalo, rezija, sta vam je.
Pa evo pun nas je forum i gradovi inace entuzijasta pa se svi jedva krpamo da posjetimo neki tuning show u državi, a ne jos snimati emisiju po državi i šire.
Tko ce te nepoznata tako sponzorirati. Par televizija ima auto emisije pa kao se netko vele sponzorira. I na street race-u jedva uberes koju marku od sponzora, al i to jedva jer te zna, i sto se manje vise u njegovom gradu desava pa hajde eto neka reklama.
Puste zelje
 
Član
Kao prvo i da novce imas nemas trzista! O ostalom necu da pricam , gdje ima ljubavi ima i sredstava, danas gopro cuda cini. Testirali bi nova auta? Neka polovna auta je bolja ideja kao ps profis kupuju auto za narucioca i jos pricaju pri kupnji na sta treba paziti. Uz dan dva internets forumu i ja znam skoro sve o autima i sta paziti. U americi imam momak sabkyle tako slicno al njegove klipove i ima ko gledati i svaki video prelazi 100k. A ovi sto vas obeshrabruju tipa " djecija posla" ne slusajte ih! Ako dovoljno posvete ima prema poslu, ljubavi sve je moguce samo ovde je to bas tesko ... A gore sam naveo zasto
 
@COLE ja sam nudio svoju kameru, svoje znanje i opremu i nije bilo puno ljudi zainteresovano.

Ne ide to kod nas jednostavno, ideja jeste super ali je teško izvodiva iako bi sigurno dosta ljudi sa nestrpljenjem predstavili svoje projekte. Kod nas su trenutno moguće jedino youtube emisije tipa mightycarmods a doći do televizije je teško.
 
Član
Pa poceti sa yt ja znam editovati i sve,snimati po tuning skupovima i testiarti auta i pola kad se razvije na yt doce i yt partnerstvo i sponzori polako a ima jedan lik na pocetku je rekao da ima oprmu,ne kosta nas nista da probamo :D
 
Top