SFF db Race & Style event

SFF db Race & Style event

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
dadao_style je napisao(la):
extra auta samo što ovaj renol seriskog izgleda strši šta je ono bar da je spušten

Nadzi sliku seriskog renola pa uporedi
ako ne vidis razliku evo ti par
prvo farovi nisu seriski
karambolka ukinute lajsne veliki usis skrge sa strana
pragovi
spojler na krovu
unutrasnjost dvd player PS3
izduv uraduzen
felge druge
spusten, nije previse ali dovoljno
to sam ja primjetio a i znam da je to odradzeno :icon_smile:
 
Putovanja.ba
Administrator
IGY je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
extra auta samo što ovaj renol seriskog izgleda strši šta je ono bar da je spušten

Nadzi sliku seriskog renola pa uporedi
ako ne vidis razliku evo ti par
prvo farovi nisu seriski
karambolka ukinute lajsne veliki usis skrge sa strana
pragovi
spojler na krovu
unutrasnjost dvd player PS3
izduv uraduzen
felge druge
spusten, nije previse ali dovoljno
to sam ja primjetio a i znam da je to odradzeno :icon_smile:

ofarbano dosta detalja unutra i od sporta ima dzidza, i antena je druga :D bude i play station

uglavnom nije serijski...
 
neznam šta je radio ali se ništa nevidi meni je ovo za moj ukus jako loše prije bih se okreno za igijevog seata ili par boljih auta koja su tu bila to je samo moj ukus svaka čast momku na radovima
 

IGY

Član
dadao_style je napisao(la):
neznam šta je radio ali se ništa nevidi meni je ovo za moj ukus jako loše prije bih se okreno za igijevog seata ili par boljih auta koja su tu bila to je samo moj ukus svaka čast momku na radovima

nemoj nas pogresno shvatiti, ali samo smo ti ukazali na razlike

P.S. hvala za kompliment ;)
 

JD.

Član
dadao_style je napisao(la):
neznam šta je radio ali se ništa nevidi meni je ovo za moj ukus jako loše prije  bih se okreno za igijevog seata ili par boljih auta koja su tu bila to je samo moj ukus svaka čast momku na radovima

jbg uzmi ti auto od 25 hiljada KM pa ga onda bolje sredi u roku od godinu i po...

u clia je ulozeno skoro 8000 KM, ali ne moze to nasem svijetu zapet za oko kad su navikli na papanluk i jeftini tuning

auto je bio previsok renault pravi koze inace heh, a kakav je prije bio sad je ekstra spusten, prepolovila mu se rupa izmedju gume i blatobrana, eibach opruge. to je najvise sto moze leci bez gewindi, a nece valjda rezat opruge da bude nizi hahaha
 
JD. je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
neznam šta je radio ali se ništa nevidi meni je ovo za moj ukus jako loše prije  bih se okreno za igijevog seata ili par boljih auta koja su tu bila to je samo moj ukus svaka čast momku na radovima

jbg uzmi ti auto od 25 hiljada KM pa ga onda bolje sredi u roku od godinu i po...

u clia je ulozeno skoro 8000 KM, ali ne moze to nasem svijetu zapet za oko kad su navikli na papanluk i jeftini tuning

auto je bio previsok renault pravi koze inace heh, a kakav je prije bio sad je ekstra spusten, prepolovila mu se rupa izmedju gume i blatobrana, eibach opruge. to je najvise sto moze leci bez gewindi, a nece valjda rezat opruge da bude nizi hahaha


to za jefitini tunin i papanluk si ga spustio meni i svima koji vozimo stara auta i koja sređujemo kao prvo kod mene je vozni par golf 4 koji je čak polovan vrijedniji i bolji i od ovog klija a to što radim golfa dvicu i što je vozam to je iz gušta i ljubavi prema automobilu i uvjek ću je radit a to što sam bacio komentar da je renol bezze to je bilo samo mišljenje i mi nismo papci i kod nas nije papnski i jeftini tuning sorry bez ljutnje ali svak brani svoje jer da netko pročita ispade svi mi sa starim autima smo papci nek ste vi s novim autima glavni
 
Legend
mah nije jd mislio da smo mi papci jer sredjujemo g2, nidje veze, vec sto je je.. ima dosta seljakluka i papanluka na ulici, a sto je jos zalosnije ljudi to gotive...

po meni je clio mjera, treba se jos spustiti, i srediti malo ice i to je to..
 
Član
Bojan je napisao(la):
Nije renol nego RENAULT!

A to se čita Reno, ali se i dalje piše RENAULT! :D

dje si biseru, nisam te prepozno. waoooo pa ti znas kako se pise RENO... hajmo mu svi + na reputaciju dat...

ohladi ba malo, ko da je to bitno kako je ko napiso. a necu sad i ja da pametujem, covjek je napiso na bosanskom. isto ko sto mozes napisat koka kola...
uci jos, mozda budes pametniji... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top