set za unutrasnjost....gdje,kako??

set za unutrasnjost....gdje,kako??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozdra!
Trebao bi mi set za unutrasnjost,za pashonju,znaci u njegovom fabrickom stilu kao mahagoni,uglavnom naljepi se(oko ventilacija,centralna konzola,pepeljara,rucke na vratima....)gledao sam negdje na netu,al neznam tacno gdje dodje set citav,nesto puno dijelova.....pa sad zna li iko gdje ima,mozda neki clan foruma koji se bavi sa slicnim stvarima....ako naletim na sliku postavit cu, pa da se vidi kako izgleda!
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
imas tog na ebayu vjerovatno,za golfa ima pa ima i za pasata vjerovatno

aha,bash cu pogledat na ebayu, btw da ne otvaram novi topic,da li ima neka firma u BiH preko koje se mogu naruciti proizvodi sa ebaya,ili iz amerike,ima neka sto sam ja nasao www.kupiusa.com,neznam koliko je pouzdano.....
 
Član
Ima tu kod nas neki shop sa auto kozmetikom,"Levent" na desnu strani na putu Tuzla Orašje, vidio sam da imaju take setove za Golf 3,4!
Ne znam imal za passat, kad budem imo vremena otici cu da provjetim pa ti javim!
 
almyr je napisao(la):
aha,bash cu pogledat na ebayu, btw da ne otvaram novi topic,da li ima neka firma u BiH preko koje se mogu naruciti proizvodi sa ebaya,ili iz amerike,ima neka sto sam ja nasao www.kupiusa.com,neznam koliko je pouzdano.....

pa sto ce ti neka firma izvadi si karticu sto ti je nekih 7 dana vremena stavis kesha na nju regas se na paypal koji ti daje sigurnost u trgovini i preko njega sve placas na ebayu naravno prvo pogleda reputaciju prodavaca...ja sam sebi narucivao i nije problem uopste...
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ima tu kod nas neki shop sa auto kozmetikom,"Levent" na desnu strani na putu Tuzla Orašje, vidio sam da imaju take setove za Golf 3,4!
Ne znam imal za passat, kad budem imo vremena otici cu da provjetim pa ti javim!
Hvalaaa puno druzee,kad budevremena,i pogledas samo javi.....pozz

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
almyr je napisao(la):
aha,bash cu pogledat na ebayu, btw da ne otvaram novi topic,da li ima neka firma u BiH preko koje se mogu naruciti proizvodi sa ebaya,ili iz amerike,ima neka sto sam ja nasao www.kupiusa.com,neznam koliko je pouzdano.....

pa sto ce ti neka firma izvadi si karticu sto ti je nekih 7 dana vremena stavis kesha na nju regas se na paypal koji ti daje sigurnost u trgovini i preko njega sve placas na ebayu naravno prvo pogleda reputaciju prodavaca...ja sam sebi narucivao i nije problem uopste...

Ako ne nadjem nista ovdje,jedina mije opcija da poslusam tvoj savjet.....a i nije to neki problem,izvadit karticu,reg. na paypal,i narucit.....mene je to uvijek odbijalo jer nisam imao dovoljno povjerenja u takav nacin kupnje :D
 
a drug nisam ni ja a evo narucio sam neki display od 150 km ako me sad zahebe necu vise nikad XD ...al kad gledas da je lik prodao desetine hiljada proizvoda i da su ti kupci u postotku od 99, nesto posto rekli da ima je sve ok doslo onda moras vjerovat...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
a drug nisam ni ja a evo narucio sam neki display od 150 km ako me sad zahebe necu vise nikad XD ...al kad gledas da je lik prodao desetine hiljada proizvoda i da su ti kupci u postotku od 99, nesto posto rekli da ima je sve ok doslo onda moras vjerovat...

hehe,ma to sve stoji,ali znas sta je svetinja kod naseg naroda,iz ruke u ruku,i svak zadovoljan....:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top