Šestero poginulo, dvoje teško povrijeđeno u Babajićima, preminuo i šestogodišnji dječak

Šestero poginulo, dvoje teško povrijeđeno u Babajićima, preminuo i šestogodišnji dječak

RE: Šestero poginulo, dvoje teško povrijeđeno u Babajićima

:icon_eek: pa nemoguce, kakav mu je onda to prenos bio bog te :icon_eek:
 
Član
RE: Šestero poginulo, dvoje teško povrijeđeno u Babajićima

Ljudi auto star ko grcka, vjerovatno truo, jos preopterecen. Ne mora znaciti uopste da je vozac smotao na bus...
 
Član
RE: Šestero poginulo, dvoje teško povrijeđeno u Babajićima

ne znam,uvijek je presudna brzina,ako nije zaspo za volanom i ako mu je odkazo volan,pukla guma moglo je se malo prikocit i ako je brzina primjerena ne dolazi se do ovakve katastrofe a ako kocnice propadno imas volan da drzis pravac,ne mogu opisati kolko mi je zao nevinih zrtava koji nisu mogli uticati na udes(suvozaci-putnici).

ovde je ocigledno uticala velika brzina i losa reakcija vozaca,100-tinjak km brzina jednog vozila i drugog u direktnom sudaru je 200 na sat a to je katastrofa.

Zao mi je.
 
Član
RE: Šestero poginulo, dvoje teško povrijeđeno u Babajićima

danas u tuzli gledam auto:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
fkt nista nema od njega
 
Administrator
Od posljedica povreda koje je zadobio u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko 22 sata na magistralnom putu M4 Tuzla-Zvornik u mjestu Babajići kod Kalesije, u kojoj je smrtno stradalo šest članova porodice Ćatić, danas je u UKC-u Tuzla preminuo i šestogodišnji Velid Manjić. Njegova majka Farzila Manjić koja je u pomenutoj nesreći zadobila teške tjelesne povrede je van životne opasnosti.

R.I.P.:icon_sad:
 
Član
VEŽITE POJAS- Poštujte propise. Oldtimeri su dobra furka za kuliranja po gradu 25 km/h i za pokazati na izložbama. Ako se moramo voziti u njima moramo znati da su to u suštini starudije.:icon_sad:
 
Član
apostol je napisao(la):
VEŽITE POJAS- Poštujte propise. Oldtimeri su dobra furka za kuliranja po gradu 25 km/h i za pokazati na izložbama. Ako se moramo voziti u njima moramo znati da su to u suštini starudije.:icon_sad:

veliki potpis ;)
 
Nema to veze sa starudijama, vec sa debilcinama u stanicama tehnickog pregleda, koji pustaju SVAKO vozilo, bilo ono sa ili bez kocnica, bitno je uzeti cvaju i bok ..
 
Top