servo volan golf 2

servo volan golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me treba li mijenjati krst volana kad se stavlja servo letva ,auto je 1989 g 1,6 benz i odgvaraju li nosači servo pumpe od dizela na benz.može li dupla remenica od turbo dizela na ovaj moj motor.
 
da pojasnimo :D uz odredjene prepravke uspjesno montiran servo upravljac i ostali djelovi koji idu uz njega...krst volana kraci nego u obicne (mehanicke) letve volana (kroneri na oba kraja sitni,ne krupni) crijava orginalna,servo-pumpa takodje,noosac nije odgovarao (nije bio isti,verzija sa dizela) kasno bilo tako da nismo mogli traziti orginalni te smo od postojeceg,jednog komada debljeg lima i par varova,napravili i postavili servo-pumpu ... dubok naklon i hajd' zivjeli :lol:
 
Legend
svaka cast aldine !
znam koliko sam se ja napatio dok smo to uradili, nema sta majstor si svaka cast !!
 
lagano s cejfom i sve ok :cool: hvala noke,samo opisao ako neko trazio,da zna sta ga ceka itd.jer ponavljaju se ista pitanja na forumu ima godina,slabo zanimljivih zaebancija haha
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
lagano s cejfom i sve ok :cool: hvala noke,samo opisao ako neko trazio,da zna sta ga ceka itd.jer ponavljaju se ista pitanja na forumu ima godina,slabo zanimljivih zaebancija haha
hehe baš je bilo lagano sa čejfom ,doduše malo smo se nasekirali na kraju,al smo imali pouzdanog dobavljača djelova:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top